فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

کاشت مو به روش بایوفایبر
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1304 بازدید
[تعداد: 9    میانگین: 3.1/5]

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

در این مقاله با ما همراه باشد تا ضمن معرفی کاشت مو بایو فایبر ، نحوه ی انجام کاشت مو و مراقبت های لازم پس از این عمل مورد بررسی قرار گیرد .

در عمل زیبایی کاشت مو ، فولیکول های زنده و طبیعی از ناحیه ی پشت سر با روش های خاصی استخراج شده و پس از آماده سازی فولیکول ها جهت پیوند ، به کاشت آنها در نواحی کم پشت جلوی سر اقدام می شود که در نهایت پس از طی کردن چرخه ی رشد ، موها حدود یک سال بعد نتایج کاشت مو را مشخص خواهند کرد .

کاشت مو بایو فایبر ، کاشت موی طبیعی و زنده نیست ، بلکه در این روش ، موهایی تهیه شده از الیاف مصنوعی که در حالت های متنوع و رنگ های مختلفی وجود دارند با ابزار خاصی به زیر پوست سر قرار داده می شوند .

روش کاشت مو بایو فایبر

در روش کاشت مو بایو فایبر ، ابتدا یک نمونه ی ۱۰۰ تایی از تارهای انتخابی مناسب فرد ، روی پوست کاشته می شود ، در صورت عدم ایجاد آلرژی در فرد پس از یک ماه ، طی یک جلسه تا ۲۰۰۰ تار مو برای فرد کاشته خواهد شد که می توان در جلسات بعدی این تعداد تار مو را بعد از دو ماه ، افزایش داد .

درباره بهترین روش کاشت مو بیشتر بخوانید.

نحوه کاشت مو به روش بایوفایبر

موهای آماده شده به روش بایو فایبر ، یک گره مخصوص در انتهای خود دارند که توسط یک هندپیس اتوماتیک قلاب شده و آن قلاب روی پوست سر قرار می گیرد و سوزن با دستگاه اتوماتیک وارد پوست سر شده و گره مو در زیر پوست سر،زیر لایه گله آ پوست سر مو فیکس می شود و در نهایت سوزن خارج شده و مو در محل طبیعی خود باقی می ماند  .

کاشت مو بایو فایبر

مراقبت های بعد از کاشت مو بایو فایبر

به فرد یک لوسیون آنتی بیوتیک داده می شود که در ۵ روز اول بعد از کاشت باید این لوسیون را روزی ۲ بار روی محل کاشت مالیده شود ، همچنین شستشوی مناسب و جلوگیری از چرب شدن پوست سر از نکات بسیار مهمی است که فرد باید بعد از انجام کاشت بایوفایبر رعایت کند ، لذا فرد در یک دوره ۵ روزه استفاده از آنتی بیوتیک و در ۲ ماه اول مراقبت از چربی پوست سر را باید مورد توجه قرار دهد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *