کاشت موی پر تراکم | هزینه کاشت مو با تراکم بالا در مردان | تراکم کاشت موی طبیعی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

روش های کاشت موی پر تراکم برای مردان

کاشت-مو-پر-تراکم-در-مردان
  • 8 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1166 بازدید

روش های کاشت موی پر تراکم برای مردان

بیشترین تراکم مو در کاشت مو

مسلما بارها در این رابطه شنیده اید که کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد میتوانند برای درمان و کنترل ریزش موهای خود استفاده کنند و به نتیجه دلخواه نیز دست پیدا کنند. اما با توجه به روش های مختلفی که برای کاشت موبه دنیا معرفی شده انتخاب روشی مناسب بسیار سخت می باشد. در این رابطه باید بدانید که شما در ابتدا باید به پزشکی متخصص و حاذق مراجعه کنید تا با بررسی های لازم ودقیقی که انجام می دهد کاشت موی پر تراکم برای مردان و زنان انجام دهد. البته چون ریزش مو اکثرا در مردان اتفاق می افتد اکثر کسانی که برای کاشت مو مراجعه می کنند مرد هستند.

بیشترین تراکم کاشت مو در مردان

کاشت موی پر تراکم در مردان

اما سوالی که در ذهن بیماران و متقاضیان ایجاد می شود این است که کاشت موی پر تراکم چگونه انجام می شود؟ در این رابطه باید بدانید که در اکثر روشهای کاشت مو اعم از fit، fut و sut کاشت مو با تراکم بسیار زیاد انجام می شود. اما باید به این مسئله واقف باشید که این کار زمانی امکان پذیر است که متقاضیان از بانک مویی قوی و بسیارضخیم برخوردار باشد تا در صورت انتقال بدون هیچ آسیبی بتوان آن را در ناحیه موردنظر کاشت کرد. همچنین هیچ آسیبی را به بانک موی افراد وارد نکند. برای اینکار نقش پزشک را باید در نظر بگیرید و پزشکی متخصص و حاذق را انتخاب کنید.

کاشت موی پر تراکم

هزینه کاشت مو در آقایان

وقتی در رابطه با چگونگی انجام روش های کاشت موی پر تراکم در مردان و زنان آگاهی کاملی بدست آوردید مهمترین مسئله ای که ذهن متقاضیان را به خود مشغول می کند هزینه های مربوط به آن می باشد. در این رابطه باید بگوییم که هزینه کاشت مو به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. اینکه پزشک مربوطه از چه روشی استفاده می کند و آیا از بانک موی شما برای رسیدن به هدف مورد نظر بهره می برد یا خیر. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجربه و مهارت و آگاهی پزشک وهمچنین هزینه های مرتبط با کلینیک، پرسنل، تجهیزات و… غافل شوید. هر کدام از این موارد تاثیری متفاوت بر روی هزینه های کاشت مو خواهند داشت.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *