کاشت موی فولیکولی | کاشت مو به روش فولیکولی | بهترین کاندید کاشت موی فولیکولی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا کاشت موی فولیکولی برای من مناسب است؟

کاشت مو فولیکولی
  • 7 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 918 بازدید

آیا کاشت موی فولیکولی برای من مناسب است؟

عمل کاشت مو از جمله عمل های زیبایی حساس و ظریفی است که جهت موفقیت آمیز بودن آن لازم است ، فاکتورهای موثر در کاشت مو ، به طور اصولی و استاندارد در کنار هم قرار داده شوند ، از این رو در این مقاله ، کاندید مناسب کاشت موی فولیکولی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در عمل کاشت موی طبیعی ، موهایی همراه با ریشه از پشت سر به جلوی سر و اطراف آن پیوند زده می شود تا در صورت موفقیت عمل ، تراکم معقولی از مو در ناحیه ی طاس جلوی سر ایجاد گردد .

روش کاشت موی فولیکولی

روش کاشت موی فولیکولی

کاشت موی فولیکولی

کاشت موی فولیکولی همان عمل زیبایی کاشت موی زنده و طبیعی در یک فرد متقاضی کاشت مو می باشد ، در این عمل ، فولیکول های مو ، همان ریشه های مو هستند که سبب زنده ماندن موها ، پیوند خوردن موها به بدن و رشد طبیعی کردن موها می شوند .

به منظور تهیه ی فولیکول های پیوندی ، پس از ایجاد بیحسی موضعی در محل بانک موی پشت سر فرد ، موهای محل برداشت فولیکول ها ، تراشیده می شود و با ابزار مخصوص پزشکی نوار باریکی از موها همراه با فولیکول از پوست خارج می شود ، این موها با دقت به صورت فولیکول های تکی یا چندتایی جداسازی می شوند در نواحی مختلف سر پیوند زده می شوند .

در نواحی جلوی سر ، فولیکول های مو به صورت تکی یعنی یک تار مو کاشته می شود اما در نواحی عقب تر به منظور کاشت پرتراکم تر و طبیعی تر ، به پیوند چندتایی تارهای مو اقدام می گردد .

کاشت مو به روش فولیکولی

کاشت مو به روش فولیکولی

بهترین کاندید کاشت موی فولیکولی

چنانچه ریزش مو در فرد به بیش از 50 درصد موها رسیده باشد و فرد بالای 25 سال سن داشته و انتظارات معقولی از عمل کاشت مو داشته باشد و همچنین از بانک موی مناسبی در پشت سر برخوردار باشد و از سوی دیگر با دارا بودن وضعیت سلامت کامل ، می تواند توسط پزشک متخصص ماهر و با تجربه ای تحت عمل زیبایی کاشت موی فولیکولی قرار گیرد و نتایج حاصل از کاشت مو را حدود یک سال بعد به طور کامل مشاهده نماید .

کاندید مناسب کاشت موی فولیکولی پس از مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو و پس از بررسی وضعیت فرد توسط پزشک ، با روش مناسب انتخابی ، تحت عمل کاشت مو قرار می گیرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *