فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا کاشت ابرو روی تاتو باعث ریزش ابرو می شود؟

کاشت ابرو روی تاتو
  • 21 می 2018
  • يك نظر
  • 2456 بازدید

آیا کاشت ابرو روی تاتو باعث ریزش ابرو می شود؟

ابروی پرپشت و خوش حالت در زیبایی چشم و چهره بسیار موثر می باشد ، از این رو با ریزش موهای ابرو ، افراد به دنبال راه حل رفع این مشکل هستند ، عده ای به قلم کشیدن ابرو بسنده می کنند و برخی نیز تاتو را انتخاب می کنند و عده ای نیز کاشت ابرو را مناسب می بینند ، لذا در این مقاله به بررسی کاشت ابرو روی تاتو پرداخته شده است .

کاشت ابرو روی تاتو

در رابطه با کاشت ابرو روی تاتو می توان عنوان نمود که تاتو به هر عملی گفته می شود که به واسطه ی آن ، رنگ زیر پوست قرار می گیرد و انواع مختلفی مانند ، تاتوی لب ، ابرو ، بدن و … وجود دارد .

کاشت ابرو بر روی تاتو

کاشت ابرو بر روی تاتو

تاتو کردن ابرو نیاز به تجدد برای هر چند وقت یکبار دارد ، در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی و به کار بردن وسایل غیر استریل ، احتمال انتقال بیماری های خطرناکی چون ؛ ایدز نیز وجود دارد ، علاوه بر این ، تاتوی ابرو چندان طبیعی نیست و ظاهر زیبایی که ابروی طبیعی ایجاد می کند در ابروی تاتو شده ، یافت نمی گردد .

کاشت ابرو

در عمل زیبایی کاشت ابرو ، از موهای پشت گوش فرد که از نظر رنگ و ضخامت شباهت زیادی به موهای ابرو دارند ، استفاده می گردد ، بدین ترتیب با ایجاد بیحسی موضعی تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند از موهای پشت گوش برداشته می شود ، پس از استریل کردن و جداسازی از ناخالصی ها ، به صورت مجزا هر فولیکول در خط رویش طراحی شده توسط متخصص بر روی ابرو ، با ابزار ظریف و مخصوصی با ایجاد بیحسی موضعی کاشته می شود.

پیوند مو در ابرو در جهت خواب ابرو و زاویه ی مناسب صورت می پذیرد که ممکن است تا یک هفته پس از عمل کاشت مو در ابرو ، محل مورد جراحی ، ورم داشته باشد ، نتیجه نهایی کاشت مو در ابرو ، پس از رشد موها ، 4 الی 6 ماه پس از پیوند مشخص خواهد شد .

کاشت ابرو بر روی تاتو

کاشت ابرو بر روی تاتو

با رشد موهای ابرو که به صورت دائمی خواهند بود ، موها به شکل منظم به اصلاح و کوتاهی نیاز خواهند داشت ، زیرا موهای پیوندی به مانند موهای سر رشد مداوم خواهند داشت .

اما آیا کاشت ابرو روی تاتو باعث ریزش ابرو می شود؟

اگر چه با تمامی روش های کاشت مو ، نمی توان به کاشت ابرو روی تاتو اقدام کرد اما با برخی روش ها می توان کاشت ابرو را انجام داد ، لذا کاشت ابرو بر روی تاتو برای موهای پیوندی مشکلی ایجاد خواهد کرد و موهای پیوندی با درصد بالایی رشد خواهند کرد و موها ریزش نخواهد کرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

یک پاسخ به “آیا کاشت ابرو روی تاتو باعث ریزش ابرو می شود؟”

  1. ناهید رحیمی گفت:

    سلام در کلینیک جردن دو بار کاشت ابرو انجام دادم دوسوم موها ریخت یه سوم کج و ناسور ماند دکتر نیلفروش زاده موقع پیوند فقط تقریبا ۱۵ دقیقه حضور داشت بعد از دوبار پیوند نتیجه افتضاحه نیلفروش زاده فقط اسم داره کار خوب و کیفیت صفر خدا ازش نگذره کلی درد و هزینه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *