فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

  کاندید جراحی پستان اضافه
  • 10 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2184 بازدید

  چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

  در برخی زنان ، پستان اضافه ای رشد می کند که نگرانی زیادی برای آنها به همراه دارد ، در همین راستا در این مقاله ، ضمن تعریف این عارضه و روش درمان آن ، کاندید مناسب جراحی پستان اضافه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  توده ی چربی آویزان در زیر بغل ( دو طرف یا یک طرف ) که گاها با درد همراه است ، پستان اضافه یا پستان سوم نام دارد که به دلیل تاثیر ظاهری در اندام زنان ، سبب ناراحتی آنها می شود و بسیاری از زنان خواهان برداشتن آن هستند .

  جراحی پستان اضافه

  در جراحی پستان اضافه پزشک جراح ، یک برش کوچک در زیر بغل ایجاد می کند و پوست و چربی اضافه را بر می دارد که به دلیل حساسیت ناحیه زیر بغل و تعریق مداوم این ناحیه ، درد این ناحیه به دلیل کند بودن فرآیند بهبودی یک الی دو ماه طول خواهد کشید .

  کاندید مناسب جراحی پستان اضافه

  زنانی که دچار پستان اضافه یا همان پستان فرعی هستند با مراجعه به پزشک متخصص و در صورت منفی بودن معاینه ی پستان سوم ، می توانند کاندید مناسب جراحی پستان اضافه باشند .

  پزشک متخصص با یک ماموگرافی ساده می تواند بافت های مشکوک سرطانی را تشخیص دهد .

  جراحی پستان اضافه

  جراحی پستان اضافه

  هنوز رابطه ی خاصی میان پستان سوم و سرطان پیدا نشده است ، اما از هر 100 نفر زن مبتلا به پستان سوم ، 2 نفر دچار پستان سرطان شده اند .

  جراحی پستان سوم بیشتر از نظر ظاهری مورد توجه قرار دارد و از نظر درمانی زیاد مورد توجه قرار ندارد .

  ضرورت جراحی پستان اضافه

  تنها در صورتی که فرد احساس درد و ناراحتی داشته و از نظر زیبایی پستان اضافه او را آزار دهد ، جراحی پستان اضافه ضرورت خواهد داشت ، در غیر این صورت نیازی به جراحی این توده ی چربی زیر بغل نخواهد بود .

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *