فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

کاندید جراحی پستان اضافه
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1157 بازدید

چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

در برخی زنان ، پستان اضافه ای رشد می کند که نگرانی زیادی برای آنها به همراه دارد ، در همین راستا در این مقاله ، ضمن تعریف این عارضه و روش درمان آن ، کاندید مناسب جراحی پستان اضافه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

توده ی چربی آویزان در زیر بغل ( دو طرف یا یک طرف ) که گاها با درد همراه است ، پستان اضافه یا پستان سوم نام دارد که به دلیل تاثیر ظاهری در اندام زنان ، سبب ناراحتی آنها می شود و بسیاری از زنان خواهان برداشتن آن هستند .

جراحی پستان اضافه

در جراحی پستان اضافه پزشک جراح ، یک برش کوچک در زیر بغل ایجاد می کند و پوست و چربی اضافه را بر می دارد که به دلیل حساسیت ناحیه زیر بغل و تعریق مداوم این ناحیه ، درد این ناحیه به دلیل کند بودن فرآیند بهبودی یک الی دو ماه طول خواهد کشید .

کاندید مناسب جراحی پستان اضافه

زنانی که دچار پستان اضافه یا همان پستان فرعی هستند با مراجعه به پزشک متخصص و در صورت منفی بودن معاینه ی پستان سوم ، می توانند کاندید مناسب جراحی پستان اضافه باشند .

پزشک متخصص با یک ماموگرافی ساده می تواند بافت های مشکوک سرطانی را تشخیص دهد .

جراحی پستان اضافه

جراحی پستان اضافه

هنوز رابطه ی خاصی میان پستان سوم و سرطان پیدا نشده است ، اما از هر ۱۰۰ نفر زن مبتلا به پستان سوم ، ۲ نفر دچار پستان سرطان شده اند .

جراحی پستان سوم بیشتر از نظر ظاهری مورد توجه قرار دارد و از نظر درمانی زیاد مورد توجه قرار ندارد .

ضرورت جراحی پستان اضافه

تنها در صورتی که فرد احساس درد و ناراحتی داشته و از نظر زیبایی پستان اضافه او را آزار دهد ، جراحی پستان اضافه ضرورت خواهد داشت ، در غیر این صورت نیازی به جراحی این توده ی چربی زیر بغل نخواهد بود .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *