فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا پی آر پی می تواند جایگزین پیوند مو باشد؟

  پی آر پی می تواند جایگزین پیوند مو
  • 20 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1694 بازدید

  آیا پی آر پی می تواند جایگزین پیوند مو باشد؟

  PRP در واقع همان پلاکت خون شما است. PRP در سطح فولیکولار برای بازسازی بافت های فولیکولار کار می کند و رشد موهای قوی تر را از فولیکول های خاموش و مینیاتوری ارتقا می دهد. PRP همچنین چرخه زندگی رشته های مو را گسترش می دهد و باعث کاهش ریزش مو و تولید موهای سر ضخیم تری خواهند شد. به این ترتیب، PRP می تواند کیفیت موهای پیوند شده را بهبود بخشد و موهای موجود را حفظ کند و در مواردی می تواند پی آر پی جایگزین پیوند مو شود.

  چگونه پی آر پی جایگزین پیوند مو می شود؟

  زمانیکه شما درمان PRP را آغاز می کنید، در موهای ریز روی سرتان تفاوت هایی را احساس خواهید نمود. شما دیگر این موهای کوچک را در آینه نمی بینید، اما می توانید آنها را با میکروسکوپ در طول یک تحلیل پوست سر مشاهده کنید. این موهای کوچک نشان می دهند که شما هنوز تعداد زیادی فولیکول های فعال دارید اما تأثیرات ژنتیک شما به آنها آسیب می زند. هنگامی که این فولیکول های ضعیف با PRP بازسازی می شوند، دوباره شروع به تولید می کنند. در نتیجه پس از درمان PRP زمانیکه به آینه نگاه کنید، موهای بیشتری را مشاهده خواهید نمود، اما این موها همیشه وجود داشته اند، فقط بسیار کوچک بوده اند و با انجام این درمان راهی برای رشد خود پیدا کرده اند.

  ریزش مو

  پی آر پی می تواند جایگزین پیوند مو

  درمان پی آر پی برای چه کسانی مناسب است؟

  تزریق PRP یک درمان عالی برای شماست اگر :

  • جوان هستید و ریزش موهایتان تازه شروع شده و هنوز آماده سرمایه گذاری برای کاشت مو نمی باشید.
  • در گذشته پیوند مو داشته اید، اما فاقد مو کمک کننده کافی برای عمل جراحی دیگری هستید و می خواهید به ضخیم شدن موهایتان کمک کنید. بنابراین می تواند پی آر پی جایگزین پیوند مو برای شما شود.
  • با استفاده از موهای فعلی تان، به دنبال راهی برای جلوگیری از کاشت مو هستید.
  • در تلاش برای متوقف کردن ریزش موهایتان می باشید.
  • دوست ندارید در اثر ریزش موهایتان، برق زدن پوست سرتان را مشاهده کنید.

  این درمان ۲ ساعت طول خواهد کشید. بخش ناخوشایند این درمان، استفاده از داروی بی حسی است که مانند نیشگون های جزئی به نظر می رسد. پس از آن شما کاملا بی حس می شوید و نباید چیزی جز فشار کمی احساس کنید. ناراحتی ناشی از این درمان را می توان با ایبوپروفن کنترل کرد. بیماران معمولا پس از درمان تورم ناگهانی را گزارش می کنند که در ۴۸ ساعت کاهش می یابد.

  پس از این درمان، با تجزیه و تحلیل پوست سر بوسیله میکروسکوپ، شاهد رشد موهای کوچک درسراسر پوست خواهیم بود و شما می توانید تا ۶ الی ۸ ماه پس از شروع درمان، نتایج آن را مشاهده کنید.

  منبع: کلینیک تخصصیپیوند مو ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *