فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران

  روش ساکشن چربی ران
  • 3 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 3814 بازدید

  پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران

  وجود چربی موضعی در نواحی مختلف بدن نظیر چربی جمع شده در پهلوها ، شکم ، بازوها ، قسمت داخلی ران ها ، سینه ( در مردان ) و غبغب موجب بد فرمی اندام و ناراحتی فرد به هنگام پوشیدن لباس خواهد شد ، اگر چه با ورزش و رژیم غذایی می توان چربی های موضعی را کاهش داد اما نمی توان بدون تلاش و سختی ، آنها را به طور کامل از بین برد ، لذا استفاده از روش های مختلف ساکشن چربی بسیار موثر خواهد بود ، از این رو در این مقاله ، پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ساکشن چربی ران

  در رابطه با ساکشن چربی ران می توان عنوان نمود که با از بین رفتن چربی ناحیه داخلی ران ، پا لاغرتر خواهد شد و همچنین در اثر سایش کمتر ران ها ، فرد کمتر دچار عرق سوختگی ناحیه ران و تیرگی اندام تناسلی خواهد شد  .

  در روش ساکشن چربی به کمک روش هایی نظیر لیپوماتیک ، لیپولیز پا و لیپوساکشن طی یک جلسه می توان چربی انباشته شده ی ناحیه ی ران به شکل موثری از قسمت ران ساکن و به بیرون از بدن تخلیه کرد .

  روش ساکشن چربی ران

  به کمک روش های ساکشن چربی نیازی به جراحی ، بخیه کردن ، بیهوشی و بستری شدن وجود ندارد ، برای این منظور ، یک لوله بسیار باریک به قطر دو میلی متر به کمک بیحسی موضعی ، با ایجاد سوراخی بر روی پوست ، وارد بدن در ناحیه ی چربی های تجمع شده خواهد شد و با اثر خود که شامل لرزش سریع و تکان دهنده یا ایجاد گرما یا حرکات ارتعاشی می باشد ، موجب جداسازی چربی ها از بافت های بدن خواهد شد و در نهایت توسط مکش دستگاه های ساکشن ، چربی از بدن به بیرون ساکشن خواهد شد .

  عوارض ساکشن چربی ران

  انجام پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران  توسط پزشک متخصص و آموزش دیده باید به گونه ای صورت پذیرد که کمترین عوارض ممکن را داشته باشد زیرا برخی پزشکان عمومی و افراد غیرمتخصص به انجام چنین روش های پیکرتراشی اقدام می کنند که موجب بروز عوارض شدیدی نظیر؛ عفونت و آمبولی ریه در فرد می شوند که بسیار خطرناک و کشنده است ، لذا در انتخاب پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم دقت کنید .

  استفاده از گن مخصوص ران ، مصرف آب و ویتامین c و مایعات فراوان و … از جمله موثرترین مراقبت های پس از ساکشن چربی ران می باشد که ضمن بهبودی سریع ، موجب کاهش عوارض پس از عمل خواهد شد که در نتیجه فرد به نتایج مطلوب تری نیز دست خواهد یافت .

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *