فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

پزشک جراحی زیبایی بینی

  • 21 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 981 بازدید

پزشک جراحی زیبایی بینی

جراحی های زیبایی نواحی مختلف بدن و صورت به دلیل سنگینی عمل ،ظرافت و حساسیت بالا ، باید حتما توسط پزشک جراحی بینی مربوط به هر رشته انجام شوند. جراحی زیبایی بینی از جمله عمل های پرطرفداری است که در کشور از سوی مردان و زنان در سنین مختلف با استقبال زیادی روبرو شده است .

اما آیا انجام عمل زیبایی بینی در هر کلینیک و نزد هر پزشکی امکان پذیر خواهد بود ؟

جراح عمل زیبایی بینی ، باید دوره ی تحصیلی خود را در دانشگاه های معتبر گذرانده باشد و با شرکت در دوره های تخصصی علمی ، از جدید ترین روش های جراحی کم عارضه به خوبی اطلاع داشته باشد .

پزشک جراحی بینی

چگونه بهترین پزشک جراحی بینی را پیدا کنیم؟

برای یافتن یک جراح حرفه ای عمل زیبایی بینی ، باید به تجربیات و مدت زمانی که جراح به عمل زیبایی بینی پرداخته است ، دقت لازم را نمود .

یک جراح با تجربه و داری مهارت لازم ، به طور معمول دارای سابقه ای بیش از ده سال در زمینه ی جراحی بینی است .

از آنجا که جراحی زیبایی بینی یک جراحی بسیار حساس و ظریف می باشد باید با دقت زیادی به انتخاب متخصص مناسب اقدام نمود  .

جراح عمل زیبایی بینی باید متخصص حلق ، گوش و بینی باشد و تحصیلات خود را در این زمینه به پایان رسانده باشد ، لذا متخصص جراحی زیبایی شکم و سینه انتخاب مناسبی برای جراحی بینی محسوب نمی شوند .

یک متخصص باتجربه و دارای مهارت کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی باید وضعیت تنفسی بیمار را پس از عمل تحت نظر داشته باشد .

انجام جراحی زیبایی بینی توسط پزشکان عمومی و دندان پزشکی موجب ایجاد مشکلات تنفسی بسیاری برای متقاضیان جراحی بینی می گردد ، لذا این پزشکان دارای صلاحیت انجام عمل زیبایی بینی را ندارند و فرد در این مورد باید دقت نماید .

با مراجعه به سایت های معتبر مورد تایید سازمان بهداشت و درمان ، می توان از سابقه ، مهارت و تحصیلات پزشکان جراح زیبایی بینی به طور کامل اطلاعات لازمه را کسب نمود .

همچنین با استفاده از مشاوره های رایگان مراکز و کلینیک های معتبر ، بیمار می تواند به انتخاب پزشک جراحی بینی خوب اقدام نماید .

آگاهی از نظرات بیماران قبلی پزشکان مورد نظر در سایت ها و یا مراجعه کنندگان حاضر در کلینیک ها می تواند مرجعی برای اطلاع از میزان رضایت افراد از عمل زیبایی صورت گرفته توسط متخصص انتخابی بر روی دیگر متقاضیان جراحی زیبایی بینی باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *