صفحه اصلی

۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰

پاسخگویی 24 ساعته

HomeHand2.de522c42ca56f97ca987

تغییــــــــــــــــــر، تفاوت ماســــت.

با جدیدترین روش های کاشت مو در ایران

bot.b8e655c1433a802d9236

ویزیت مجازی

برای مشاوره آنلاین مجازی از طریق ربات زیر اقدام کنید

مرحله 1 از 3

خدمت درخواستی(ضروری)
جنسیت(ضروری)

مشتریان راضی

سوالات متداول

با توجه به اینکه تشخیص روش درمان و روش کاشت مو را خود شخص نمیتواند تشخیص دهد با مراجعه حضوری به پزشکان کلینیک ایران نوین میتوانید روش درمان متناسب با خود را تشخیص دهید.
بلی ، با توجه به اینکه بیشتر مراجعه کنندگان برای کاشت مو زنان، کسانی میباشند که دچار مشکلاتی از جمله ، ارثی ، هورمونی ، بیماری و … میباشد کاشت برای خانم ها نیز انجام میشود.

خیر فرق ندارد، چرا که موهای کاشته شده برای هر فرد از موهای سالم سر همان شخص تزریق میشود. در واقعه هر فرد که قصد دارید کاشت انجام دهد، باید تا حدودی شرایط کاشت را داشته باشید به این صورت که سر آن شخص باید دارای موهای نسبتاً سالم تر و محکمتر باشد تا بتوان از آن موها برای انتقال به قسمتهای از سر که نیازمند است استفاده شود.

بله ، یکی از بهترین روش های درمان برای ریزش مو کاشت میباشد که با مراجعه و تماس با شماره های ۰۲۱-۲۲۲۲۱۰۰۰ کلینیک ایران نوین میتوانید از مشاوره های رایگان آن بهره مند شوید.
 موهای کاشت شده در افراد باید مادام العمر باشند ، ولی بدلیل شرایط آب و هوایی ، هورمونی و سن بین ۱۵ تا ۲۰ سال ماندگار میباشد.
خیر هیچ فرقی ندارد زیرا موی که در قسمتی از سر که نیازمند است کاشته میشود از پشت سر همان فرد برادشته میشود و به قسمتهای دیگر منتقل میشود این عمل در شرایطی بسیار موفق خواهد شد ، که موهای تزریق شده کاملا طبیعی سالم داشته باشد.
معمولا بعد از دو هفته تا تا دوماه بعد از عمل کاشت میتوان PRP انجام داد.
بله ، بدلیل اینکه موهای کاشت شده موهای طبیعی و قابل رشد میباشد بعد از رویش مجدد پس از کاشت و با مشورت و مراجعه با پزشک معالج میتوان اصلاح سر را انجام داد.