فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

همه چیز درباره بوتاکس گردن

بوتاکس گردن
  • 25 سپتامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1271 بازدید

همه چیز درباره بوتاکس گردن

ظاهر نامناسب حاصل از عضله ی قدی پلاتیسما در ناحیه گردن برخی افراد که با افزایش سن به صورت نوارهای عمودی بر روی پوست گردن نمایان می شود را می توان با تزریق بوتاکس درمان نمود ، از این رو در این مقاله ، بوتاکس گردن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس گردن

به منظور درمان نوارهای گردنی یا نوارهای پلاتیسما که دو یا چند خطوط برجسته در این ناحیه  هستند و از لبه استخوان فک پایین تا استخوان ترقوه امتداد دارند و به هنگام بلند کردن یک جسم سنگین و یا حتی صحبت کردن معمولی بهتر دیده می شوند ، از تزریق بوتاکس با تکنیک خاص در عضله ی گردن و به مقدار مشخصی استفاده می شود تا چین و چروک های این ناحیه در به طور موقت به مدت 6 الی 12 ماه برطرف نمود .

تزریق صحیح و استاندارد توسط پزشک باتجربه و ماهر در دستیابی به نتایج مطلوب از این تزریق  بسیار موثر می باشد ، لذا تنها باید به متخصصان پوست و جراحی پلاستیک برای انجام چنین عمل زیبایی مراجعه کرد .

تزریق بوتاکس به گردن

ممنوعیت تزریق بوتاکس گردن

  • زنان باردار و شیرده
  • افراد سنین زیر ۱۸ سال و بالای ۷۰ سال
  • در بیماری عصبی myastheina gravis به علت ضعف در عضلات بدن
  • بیماران مصرف کننده ی داروهایی که ضعیف کننده عضلات هستند مثل ؛ آنتی بیوتیک های آمینوگلیکوزاید (جنتامایسین ، آمیکاسین و…) و تتراسایکلین ها

عوارض بوتاکس گردن

جهت کاهش چین و چروک های ناحیه ی گردن ، تزریق در این ناحیه باید توسط پزشک متخصص ماهر به طور دقیق و اصولی انجام شود تا از انتشار بوتاکس به عضلات حنجره و بلع جلوگیری شود ، تزریق نادرست سبب خشونت صدا و یا مشکل در بلع خواهد شد که به طور موقت بوده و پس از حدود 4 ماه برطرف می گردد .

بوتاکس گردن

تزریق بوتاکس گردن

هزینه بوتاکس گردن

هزینه ها بر اساس نوع برند بوتاکس ، موضع تزریق بوتاکس و دستمزد پزشک متخصص در کلینیک تزریق بوتاکس مختلف تعیین می شود که هزینه این عمل زیبایی در افراد مختلف ،  متفاوت می باشد.
برای دریافت جوانسازی پوست   و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *