بوتاکس صورت | همه چیز درباره بوتاکس صورت | تزریق بوتاکس در صورت
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

همه چیز درباره بوتاکس صورت

بوتاکس صورت
  • 3 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1350 بازدید

همه چیز درباره بوتاکس صورت

بوتاکس ماده ای تزریقی است که در درمان های زیبایی و پزشکی بسیار کاربرد دارد و از سمی قوی به نام بوتولینیوم به دست می آید .در واقع بوتاکس سم ضعیف شده و خالص شده ی باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم در آزمایشگاه می باشد . با تزریق بوتاکس صورت می توان تا حدی زیادی چین و چروک های پوست نواحی مختلف صورت و گردن را کاهش داد.

در روش های زیبایی ، بوتاکس کاربرد های فراوانی دارد ؛ کاهش تعریق زیر بغل و پشت لب ، زاویه دار کردن چانه ، بالا کشیدن ابرو و … از دیگر کاربردهای تزریق بوتاکس می باشد.

پزشک متخصص بوتاکس صورت

پزشک متخصص با بی حسی موضعی ، ماده ی بوتاکس اصل را به کمک سوزن های مخصوص و ریز به زیر پوست و در عضله ی پرکار ناحیه مورد نظر تزریق می کند ، با این کار اعصاب عضله ی پرکار به طور موقت برای چندین ماه فلج شده ، در نتیجه چین و چروک هایی که در اثر فعالیت بیش از حد عضله ایجاد می شوند و با خاصیت پرکنندگی بوتاکس ، کاهش یا از بین خواهند رفت .

مهارت و تجربه ی پزشک متخصص پوست و مو در تزریق بوتاکس صورت در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از تزریق بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، زیرا به عنوان مثال در مورد تزریق بوتاکس به صورت ، ۴۳ عضله ی فعال در صورت وجود دارد که بوتاکس باید با تزریق در محل های دقیق فقط عضلات ایجاد کننده ی چین و چروک ها را ضعیف کند و حرکات طبیعی صورت باقی بماند .

با توجه به ضخامت و نوع پوست و شدت چین و چروک های ایجاد شده ، ماندگاری بوتاکس صورت تزریقی بین ۳ تا ۶ ماه خواهد بود که این مدت زمان ماندگاری نیز از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود .

بوتاکس صورت

بهترین نوع بوتاکس برای تزریق در صورت

اصل و استاندارد بودن ماده ی تزریقی بوتاکس بسیار مهم می باشد ، زیرا بوتاکس های تقلبی و غیراستاندارد سبب آسیب های جدی به سلامت و زیبایی فرد خواهند شد که حتی با عمل های زیبایی بسیار سنگین و هزینه بر نیز قابل جبران نخواهد بود .

برند دیسپورت ساخت کشور انگلستان و برند بوتاکس با نام بوتاکس ساخت کشور آمریکا دو نمونه از بهترین مارک های بوتاکس معتبر دنیا هستند که تنها برند دیسپورت به صورت قانونی وارد کشور و توزیع می گردد .

در صورت نیاز به تزریق مجدد ماده ی بوتاکس ، لازم است که این کار طی سالیان متمادی صورت پذیرد ، زیرا با این روش ، بدون کاهش در پاسخ ، به صورت ایمن و بدون عارضه و نیاز به افزایش میزان ماده ی تزریقی ، می توان از بوتاکس استفاده نمود .

موارد استفاده از بوتاکس

از تزریق بوتاکس در درمان های دیگری مانند ؛ درمان دردهای مزمن ، بیماری های دستگاه ادراری ، اسپاسم گردن ، درد شانه ، درمان میگرن ، ورم مفاصل ، و بزرگی پروستات استفاده می گردد .

در درمان های زیبایی به کمک بوتاکس تزریقی ، مردان به مقادیر بیشتری از بوتاکس در مقایسه با زنان نیاز دارند . علاوه براین عوامل بسیاری در میزان و نوع بوتاکس مورد نیاز افراد برای تزریق بوتاکس دخیل است .

 از بین بردن خطوط خرگوشی رو بینی ، تکان خوردن غیر ارادی نوک بینی و پهن شدن حفرهای بینی در هنگام صحبت کردن و خندین از دیگر کاربردهای بوتاکس می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *