فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت میکرونیدلینگ بدن و صورت

هزینه میکرونیدلینگ
  • 24 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 13546 بازدید

 هزینه و قیمت میکرونیدلینگ بدن و صورت

میکرو نیدلینگ، که گاهی اوقات با عنوان درمان تحریک کلاژن سازی یا CIT نیز شناخته می شود، یک تکنیک پیشرفته است که با افزایش تولید کلاژن و بهبود کشش پوست، برخی از مشکلات پوستی را بهبود می بخشد و خطوط و چین و چروک های صورت شما را کاهش می دهد. همچنین میکرو نیدلینگ در قسمت های دیگر بدن و برای درمان زخم ها نیز موثر است. قیمت میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های جوانسازی پوست کمتر بوده و همین امر باعث شده است افراد زیادی اقدام به انجام این عمل نمایند.

میکرو نیدلینگ چگونه کار می کند؟

میکرو نیدلینگ با ایحاد سوراخ های کوچک عمیقی در لایه ی دِرم پوست، باعث تحریک روند بازسازی طبیعی بدن شما می شود. این امر باعث ایجاد کلاژن می شود، بنابراین خطوط ریز و زخم ها را کاهش می دهد.

روش میکرو نیدلینگ یک روش با حداقل تهاجم است که از سوزن جراحی استریل برای نفوذ در پوست استفاده می کند. هر کدام از این سوراخ های ایجاد شده در لایه دِرم پوست، پوست شما را به حالت ترمیم می برد و باعث می شود که کلاژن ها برای ترمیم این سوراخ های ریز حرکت کنند. در نتیجه شاهد پوستی نرم تر و با منافذی تنگ تر خواهیم بود.

قیمت میکرونیدلینگ

مزایای میکرو نیدلینگ

-ایمن و موثر برای انواع پوست

-تولید کلاژن را تحریک می کند.

-ارتقاء انعطاف پذیری

-جذب و اثربخشی محصولات مراقبت از پوست را افزایش می دهد.

-کاهش خطوط ریز

-چین و چروک را صاف می کند.

-کاهش اثر زخم

-ظاهر پوست را بهبود می بخشد.

چند دوره درمان نیاز دارم؟

در طول مشاوره، درباره نگرانی های پوستی شما بحث خواهیم کرد و به شما یک برنامه درمان مناسب را توصیه می کنیم.

برای جوان سازی پوست معمولا ۳ دوره میکرو نیدلینگ با فاصله ۳-۴ هفته توصیه می شود.

برای درمان هایی که برای کمک به کاهش ظاهر اسکار آکنه و سایر زخم ها صورت می گیرند، معمولا ۶ دوره درمان میکرو نیدلینگ با فاصله ۴-۵ هفته ای را پیشنهاد می کنیم.

قیمت میکرونیدلینگ

قیمت میکرونیدلینگ برای کل صورت از ۲۰۰ هزار تومان به بالا و برای درمان های نقطه ای از ۵۰ هزار تومان به بالا برای هر جلسه شروع می شود و قیمت گذاری برای درمان در سایر قسمت های بدن ممکن است متفاوت باشد و در مشاوره اولیه تعیین می شود.در واقع هزینه های پایین این روش باعث شده است تا از آن به عنوان یک راه بسیار موثر و مقرون به صرفه برای دستیابی به نتایج مورد علاقه بیماران استفاده گردد.

منبع: کلینیک ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *