فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  هزینه و قیمت عمل زیبایی پلک در تهران

  عمل زیبایی پلک
  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 1366 بازدید

  هزینه و قیمت عمل زیبایی پلک در تهران

  یکی از اجزای صورت که در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد چشم ها هستند و به دلیل حساسیت پوست اطراف چشم بر اثر عواملی مانند بالا رفتن سن زودتر از نقاط دیگر صورت دچار شل شدگی و افتادگی می گردند ، عمل زیبایی پلک به دلیل رفع همین افتادگی پوست پلک صورت می گیرد و روشهای متفاوتی برای لیفت این قسمت صورت وجود دارد اما باید دید هزینه و قیمت عمل زیبایی پلک در تهران چقدر است.

  هدف جراحی افتادگی پلک

  در جراحی پلک متخصص با هدف جوانسازی پوست اطراف چشم و پلک و رفع پف پلکها اقدام به جراحی می نماید و از قسمت شیار بالای پلک اقدام به جراحی نموده و چربی و پوست اضافه را جدا نموده و پلک را کشیده و لیفت می نماید.

  عمل زیبایی پلک

  در جراحی پلک افتادگی پلک رفع شده و جراحی به حذف پوست اضافه و چربی اضافه منجر می گردد یا بر حسب نیاز به پوست چربی تزریق می گردد.

  جراحی  زیبایی پلک به جز در افرادی که به دلیل بالا رفتن سن دچار افتادگی پلک می گردند برای افرادی که دچار افتادگی مادر زادی پلک هستند نیز انجام می گیرد و عمل لیفت و کشیدن پوست پلک و سفت کردن عضلات پلک در آنها نیز انجام می گیرد.

  قیمت و هزینه جراحی زیبایی پلک

  قیمت و هزینه جراحی  زیبایی پلک به نوع جراحی و پیچیدگی های آن و دستمزد متخصص وابستگی دارد ، هزینه این نوع عمل ها معمولا زیاد می باشد زیرا در ایران این نوع جراحی های  زیبایی تحت پوشش بیمه ای قرار ندارند.

  جراحی پلک فوقانی

  قیمت و هزینه جراحی زیبایی پلک در تهران

  جراحی زیبایی پلک توسط متخصص جراحی پلاستیک انجام می گیرد که هزینه هر جراحی متفاوت می باشد و در دو بیمار یکسان نیست در شهر تهران عواملی مانند موقعیت کلینیکی که جراحی در آنجا انجام گرفته و نوع جراحی و هزینه های اتاق عمل و ویزیت ها میزان هزینه جراحی پلک را تعیین می نماید و به نسبت در شهر تهران این نوع هزینه ها بیشتر از شهرستانها خواهد بود.

  هزینه جراحی زیبایی در بعضی مناطق شهر تهران بسیار نجومی و سرسام آور می باشد و هیچ نظارتی بر تعرفه‌های ارایه شده توسط کلینیک ها و متخصصین وجود ندارد.

  عمل جراحی زیبایی پلک مانند تمام جراحی های زیبایی تعرفه خاصی ندارد و در تمام کلینیک ها هزینه متفاوتی از بیمار گرفته می شود.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *