فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  از هزینه و قیمت دستگاه لیزر دایود خانگی مطلع شوید.

  • 5 می 2018
  • بدون نظر
  • 5048 بازدید

  از هزینه و قیمت دستگاه لیزر دایود خانگی مطلع شوید

  همزمان با پیشرفت علم و فناوری، شاهد ورود تکنولوی به عرصه پزشکی و سلامت بشر نیز هستیم. امروزه در مسئله زیبایی وسایل و راهکارهایی به کمک انسان آمده اند که می توانند با بهترین عملکرد و با سریع ترین روش، فرد را به نتیجه مطلوب برسانند. به عنوان نمونه به مسئله رفع موهای زائد بدن با دستگاه لیزر دایود خانگی می پردازیم.

  وجود موهای زائد بدن همواره برای انسان ها مسئله ساز بوده است زیرا این موها اضافه بوده و حذف آن ها یک مشکل بزرگ است چرا که مجددا رشد خواهند کرد. به همین دلیل متخصصین پوست و مو همیشه سعی بر این دارند که بهترین راهکارها را برای مردم ارائه نمایند و امروزه به این نتیجه رسیده اند که لیزر موهای زائد بدن می توان به صورت شگفت آوری شما را از شر موهای زائد بدن خلاص کند.

  لیزر دایود خانگی

  انجام لیزر پوست هم در کلینیک ها و هم با کمک دستگاه لیزر خانگی امکان پذیر است. تفاوت این دو در نوع اشعه هایی است که ساطع می شود. در لیزر خانگی از پالس های نوری استفاده می شود در نتیجه قدرت آن کمتر از لیزر کلینیکی بوده و در نتیجه نیاز به مدت زمان بیشتری برای استفاده دارد. در زمینه ساخت دستگاه لیزر خانگی، لیزر دایود توانست تحولی نوین را ایجاد کرده و بهترین نتیجه را در درمان ارائه کند.

  مزایای استفاده از دستگاه لیزر دایود خانگی

  به منظور آشنایی شما با این دستگاه لازم می دانید که برخی از مزیت های استفاده از آن را بیان کنیم:

  • با توجه به این که در لیزر دایود سطح بزرگتر با فرکانس بالاتری پوشش داده می شود لذا دستگاه لیزر دایود خانگی نسبت به سایز دستگاه های لیزر خانگی موهای زائد عملکرد بهتر و سریع تری را نشان می دهد.
  • این گونه می توان بیان نمود که دستگاه لیزر دایود خانگی به دلیل داشتن سیستم خنک کنندگی بسیار ایده آل، تقریبا دردی را برای فرد ایجاد نمی کند.
  • و در آخر این که شما با کمک لیزر دایود می توانید بهترین عملکرد را شاهد باشد.

  دستگاه لیزر خانگی

  هزینه دستگاه لیزر دایود خانگی

  مسلما از نظر قیمت باید فاکتورهای مختلف را در نظر داشت برای نمونه برخی از لیزرها چند کاره و برخی یک کاره هستند و همین عامل بر روی قیمت آن ها موثر خواهد بود لذا قبل از خرید باید هدف را تعیین کرده و سپاس اقدام به خرید نمود.

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.