فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

هزینه و قیمت تزریق ژل دائم در صورت

تزریق ژل دائم
  • 28 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 1771 بازدید

هزینه و قیمت تزریق ژل دائم در صورت

امروزه برای درمان بسیاری از مشکلات مربوط به پوست و یا زیباسازی صورت از تزریق ژل استفاده می شود. یکی از تفاوت های مواد مورد استفاده در این روش ماندگاری آنها می باشد که به دو نوع موقت و دائمی تقسیم بندی می گردند. تزریق ژل دائم ماندگاری بیشتری دارد و به همین دلیل طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

کاربرد تزریق ژل د ائم

تزریق ژل دائم برای جوانسازی و رفع چین و چروک صورت در نواحی مختلف کاربرد دارد. کاربرد دیگر این روش برای برجسته و زیبا کردن گونه ها و لب و همچنین از بین بردن گودی دور چشم می باشد.

تزریق ژل دائم

ماندگاری تزریق ژل دائم

ماندگاری ژل های دائمی بسته به واکنش های بدن افراد مختلف حدوداً تا 10 سال ممکن است طول بکشد. همانطور که مشخص است ماندگاری ژل در افراد یکسان نیست و تا حدودی به فیزیولوژی بدن افراد بستگی دارد. البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که مواد مورد استفاده برای تزریق در کلینیک های مختلف ممکن است تفاوت هایی باهم داشته باشند.

خطرات تزریق ژل های دائمی برای زیبایی صورت و بدن

از  آنجا که ژل های دائمی مدت زمان بسیار زیادی را در بدن فرد می مانند ممکن است خطراتی برای بدن داشته باشد. مخصوصاً اگر از مواد با کیفیت برای تزریق استفاده نشده باشد میزان ریسک این روش افزایش می یابد.

در واقع تشخیص ماده مناسب برای فرد و انجام درست درمان بسیار مهم است و به همین دلیل اجتناب از انجام تزریق نزد فرد غیر متخصص ضرورت دارد زیرا ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای بیمار داشته باشد.

حساسیت به ژل و تضعیف بدن از جمله عوارض احتمالی تزریق ژل های دائمی می باشد. البته در صورت که درمان را نزد پزشک متخصص و در کلینیک زیبایی معتبر انجام دهید احتمال بروز مشکلات بسیار کم و نزدیک به صفر خواهد بود.

تزریق ژل برای صورت

هزینه و قیمت تزریق ژل دائم در صورت چقدر است؟

هزینه درمان به نوع ماده مورد استفاده و ناحیه تحت درمان بستگی دارد و به همین دلیل هزینه ثابتی برای تزریق ژل تعریف نشده است. هرچقدر از مواد بهتری برای درمان استفاده شود و یا کلینیک دارای تجهیزات استاندارد و مناسب تری باشد هزینه های درمان نیز مشخصاً بیشتر خواهد بود.

تشخیص بهترین روش برای درمان بسیار ضرورت دارد که تشخیص آن به عهده پزشک است به همین دلیل برای کاهش ریسک تزریق ژل بهتر است حتماً به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا با خطرات جبران ناپذیر مواجه نگردید.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *