فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  هزینه و فواید پی آر پی برای رفع گودی زیر چشم 

  فواید پی آر پی
  • 24 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 4037 بازدید

  هزینه و فواید پی آر پی برای رفع گودی زیر چشم

  یکی از روش های نوین و بنیادی درمان تیرگی پوست و جوان سازی آن استفاده از روش پی آر پی می باشد که از این روش برای رفع گودی زیر چشم نیز استفاده می گردد اما هزینه و فواید پی آر پی برای رفع گودی زیر چشم چیست؟

  پی آر پی

  در روش پی آر پی برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده پوست در مناطق مختلف صورت از فرآورده خونی یعنی همان پلاسمای غنی شده از پلاکت که از خون تازه خود بیمار گرفته می شود استفاده می شود که به کمک سوزن های بسیار ظریف این پلاسما به محل مورد نظر تزریق می گردد.

  فواید پی آر پی

  پی آر پی رفع گودی زیر چشم

  به دلیل حساس بودن پوست اطراف چشم از هر روشی برای رفع مشکلات آن مانند رفع گودی زیر چشم نمی توان استفاده نمود زیرا پوست چشم به عوامل بیرونی حساسیت بالایی نشان خواهد داد، در روش پی آر پی برای رفع گودی زیر چشم از پلاسمای غنی شده خود بیمار جهت حجم دهی به زیر چشم استفاده می گردد و به همین دلیل پوست دور چشم به تزریق پی آر پی واکنش حساسیت نشان نخواهد داد.

  فواید پی آر پی زیر چشم

  پی آر پی زیر چشم برای رفع گودی آن با تحریک سلول های بنیادی زیر چشم موجب رشد پلاکت های خون در این منطقه می شود و به تدریج مشکل گودی زیر چشم محو می گردد، در این روش بیمار به بی هوشی و دوره نقاهت  نیاز نخواهد داشت و می تواند به راحتی فعالیت های خود را بعد از تزریق ادامه دهد.

  امروزه درمان های زیبایی تحولات شگرفی داشته اند و درمان های کم عارضه و بی عارضه جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده است ، در هر بیماری انتخاب روش درمانی زیباسازی و جوانسازی پوست با توجه به وضعیت پوست وی و نوع مشکلات پوستی باید توسط متخصص انتخاب و صورت گیرد و اگر بیماران جهت رفع مشکلات خود قصد مراجعه به کلینیک ها و مراکز زیبایی را دارند باید تا حد ممکن به موسسات معتبر و دارای تجربه و کادر متخصص و مجرب مراجعه نمایند.

  پی آر پی صورت

  هزینه پی آر پی زیر چشم

  هزینه پی آر پی بسته به مراکز درمانی، نوع و تعداد کیت های مصرفی در تزریق  و دستمزد متخصص متغییر خواهد بود، در تزریق پی آر پی به زیر چشم جهت رفع مشکلات آن به دلیل حساس بودن منطقه تحت درمان باید از کیت های مرغوب در تزریق استفاده گردد تا کمترین آسیب ممکن به پلاکت ها وارد گردد.

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *