فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

هزینه هر واحد بوتاکس
  • 3 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1683 بازدید

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

بوتاکس یک ماده ی تزریقی جهت زیباسازی و جوانسازی پوست می باشد که از یک سم بسیار قوی به دست می آید. بوتاکس با فلج نمودن موقت عضلات پرکار از ایجاد چروک و خطوط جدید در پوست جلوگیری کرده و با خاصیت پرکنندگی خود به طور موقت چروک و خطوط مختلف را از بین می برد . آنچه پیش از تزریق بوتاکس باید مد نظر داشته باشیم، واحد بوتاکس مورد نیاز و هزینه هر واحد بوتاکس است.

جهت تزریق بوتاکس ، متخصص با توجه به نیاز ناحیه ی مورد نظر ، توسط سوزن های بسیار نازکی ماده ی بوتاکس را به زیر پوست و در محل عضله ی پرکار تزریق می نماید که بلافاصله پس از تزریق نیز تاثیر آن نمایان می گردد .

بوتاکس کاربردهای بسیار فراوانی دارد ، به طوری که می توان ، از بوتاکس جهت اهداف زیبایی مانند ؛ رفع چین و چروک پیشانی ، خطوط اخم بین ابروها ، درمان لبخند لثه ای ، چروک اطراف چشم ، لیفت ابرو ، درمان افتادگی اطراف دهان ، ازبین بردن خطوط خنده و رفع خطوط خرگوشی روی بینی استفاده نمود .

هزینه هر واحد بوتاکس چقدر است؟

همواره جهت استفاده از هر روش زیباسازی ، آگاهی از هزینه انجام آن در تصمیم گیری جهت اجرایی نمودن روش جوانسازی پوست بسیار مهم می باشد ، به گونه ای که همواره قیمت عامل مهمی در تعیین کیفیت و نتیجه ی عمل صورت گرفته شده خواهد بود.

هزینه هر واحد بوتاکس با توجه به نوع یا برند و کشور سازنده متفاوت می باشد ، به طوری که می توان گفت قیمت نهایی تزریق بوتاکس با توجه به تعداد واحد مورد نیاز جهت تزریق در ناحیه ی مورد نظر تعیین می شود که در این میان دستمزد ، تکنیک و مهارت پزشک معالج نیز بر روی هزینه تزریق بوتاکس تاثیرگذار می باشد .

جهت تعیین دقیق هزینه ی هر واحد بوتاکس به پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده و هزینه تزریق هر واحد را از او بپرسید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *