لیفت با نخ | هزینه لیفت صورت با نخ | قیمت عمل لیفتینیگ با نخ | جوانسازی به روش لیفت با نخ
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

هزینه لیفت با نخ در جوانسازی صورت

  • 18 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 3909 بازدید

هزینه لیفت با نخ

از جمله روش های درمانی زیبایی چهره ، که در آن پوست افتاده و آویزان صورت به شکلی موثر و قابل قبولی در اثر کشیدگی لازم صاف و جوان می گردد ، لیفت با نخ می باشد . در روش لیفت با نخ به شیوه ای کم تهاجمی ، پوست صورت فرد جواب و شاداب می گردد .

هزینه لیفت با نخ

مزایای روش لیفت با نخ

عمل لیفتینگ صورت بدون دوره ی نقاهت بوده و فرد پس از آن می تواند به فعالیت های خود بپردازد .

جراح زیبایی در عمل لیفتینگ صورت،با ایجاد بخیه های بسیار ظریف در بافت نرم صورت باعث نگه داری و بالا کشیدن نواحی شل و افتاده ی صورت می گردد.

روش لیفتینگ صورت به دلیل کم تهاجمی بودن آن درمانی موثر در جهت جوان سازی پوست با کاهش چروک ها ، کشیدگی و سفت نمودن پوست می باشد .

در لیفتینگ، جراح با گیر دادن نخ های جذبی از جنس پروپیلن یل پلی دی اکسانون در بافت چربی که دارای سطح ناهمواری با خارهای دندانه مانندی هستند ، چروک ، شل شدگی و افتادگی پوست صورت را برطرف می سازد .

برای ثابت نگه داشتن نخ های بخیه ، گاهی نیاز است که بخیه ی تثبیت کننده دیگری در ناحیه ای چون پشت گوش یا پشت خط رویش مو زده شود .

چنانچه فرد ۳۵ سال به بالا باشد ، خواهان نتایج ماندگار در جهت رفع چروک صورت بوده و آمادگی جراحی لیفت صورت را ندارد ، کاندید مناسبی جهت عمل لیفتینگ صورت خواهد بود .

در افراد با پوست بسیار نازک و ضعیف ، افراد دارای چربی کم در صورت ، افراد دارای غبغب شدید ، افراد دارای شل شدگی بسیار زیاد در صورت و افرادی که انتظار معجزه از عمل لیفتینگ صورت را دارند ، انجام عمل لیفتینگ توصیه نمی شود .

نقایصی چون افتادگی و نامتقارن بودن ابرو ، خط خنده ، افتادگی گونه ها ، چروک دور چشم ، لیفت گردن و ابرو ، چروک دور لب ،چروک پیشانی و خط اخم و تقارن صورت با کمک عمل لیفتینگ امکان پذیر خواهد بود .

عوارض و هزینه لیفت با نخ

جراح عمل لیفتینگ صورت را با بیحسی موضعی و طی زمانی بین یک تا دو ساعت انجام می دهد .

در عمل لیفتینگ نخ های کار گذاشته شده در زیر پوست به مانند چتری باز شده و با ساختار نگهدارنده ی خود ، باعث بالا کشیدن اجزای صورت در محل مناسب می شوند .

کبودی و تورم پس از عمل لیفتینگ طی چند روز بعد ، برطرف خواهد شد و در این روش ایمن جوان سازی پوست که توسط متخصص پوست و مو باید صورت پذیرد ، شاهد عارضه ی خاصی نخواهیم بود .

هزینه عمل لیفتینگ از جمله مواردی است که در نگاه اول به آن توجه می شود .

هزینه عمل لیفتینگ صورت، با توجه به وسعت ناحیه مورد نظر ، جنس نخ های به کار رفته در عمل و دستمزد جراح متخصص تعیین می شود .

منبع: کلینیک ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *