فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  هزینه لیزر دایود برای صورت

  لیزر دایود برای صورت
  • 29 آوریل 2018
  • بدون نظر
  • 1729 بازدید

  هزینه لیزر دایود برای صورت

  امروزه اکثر افراد در سراسر جهان به ویژه بانوان تمایل دارند برای انجام عمل های زیبایی پوست اقدام کنند. یکی از روش هایی که برای زیباسازی پوست انجام می شود، دستگاه لیزر دایود برای صورت است. حذف موهای زائد صورت علاوه بر اینکه موجب زیبایی ظاهر می شود، رشد آن ها را متوقف کرده و هزینه های آرایش را نیز کاهش می دهد.

  جوانسازی و کشیدگی پوست و رفع چین چروک  آن نیز روش دیگری برای زیباتر شدن در بانوان می باشند که البته پرداختن به آن ها هزینه های زیادی را به فرد تحمیل می کند. ماهیت بدنی هر فرد متفاوت است به همین دلیل تأثیر لیزر دایود برای صورت ممکن است در افراد مختلف در ماه های متفاوتی مشاهده شود؛ به طور مثال، یک فرد ممکن است س از 5 جلسه به نتیجه دلخواه خود برسد اما فرد دیگری با انجام 10 جلسه تا حدودی به نتیجه مطلوب دسترسی پیدا کند.

  لیزر دایود برای صورت

  تعیین هزینه لیزر دایود برای صورت

  دستگاه لیزر دایود برای صورت بر اساس سیستم های الکترونیکی که به وسیله انرژی نور لیزر کار می کنند، موجب رفع موهای زائد بدن و صورت می شود. بهترین مزیتی که لیزر دایود دارد این است که انجام لیزر بدون احساس درد همراه است و عوارض جانبی برای پوست ایجاد نمی کند.

  هزینه های لیزر دایود برای صورت شامل بخش های مختلفی است؛ لیزر صورت در محل گونه ها، خط ریش، پیشانی، دور لب، پشت لب، چانه، زیر چانه، بینی و نزدیک گوش (پایه موها) انجام می شود. انجام لیزر برای هز کدام از قسمت های صورت به تنهایی هزینه زیادی ندارد اما به طور کلی و آن هم برای جلسات متعدد، کمی گران است. کل هزینه ها در یک جلسه برای لیزر کل صورت چیزی در حدود 250000 تا 300000 تومان تخمین زده شده است.

  لیزر موهای صورت زنان

  نکات مهمی درباره هزینه لیزر دایود برای صورت وجود دارد که باید قبل از اقدام به عمل زیبایی و حذف موهای زائد به آن ها توجه نمود. مدل دستگاه لیزر، برند تولید کننده، تعداد شات دستگاه، فلش، منبع نوری، مدت زمان لیزر و سطح مورد نظر برای لیزر بر روی هزینه لیزر دایود برای حذف موهای زائد صورت تأثیر دارند. طبع فردی و بیماری های پوستی یا اختلالات هورمونی نیز بر روی تعداد جلسات لیزر موها اثر دارد که هر چه جلسات بیشتری برای لیزر صورت نیاز باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

  منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *