فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

هزینه و قیمت مینی لیفت ران

هزینه مینی لیفت ران
  • 8 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 854 بازدید

هزینه و قیمت مینی لیفت ران

لیفت ران و مینی لیفت ران

مسلما بسیاری از شما دیده اید که اطرافیانتان و حتی خودتان به دلیلافزایش و یا کاهش وزن قسمتی از ران پاهایتان دچار شل شدگی و افتادگی پوست شده است. مطمئنا این مسئله برای بسیاری از افراد به خصوص خانم ها میتواند ناراحت کننده باشد. اما خوشبختانه در دورانی زندگی میکنیم که درمان بسیاری از مشکلات بوجود آمدهاست. مینی لیفت ران یکی از روش هایی است که امروزه برای درمان این مشکل استفاده میشود و توانسته نتایج بسیار خوبی را نیز از خود نشان دهد. در این روش پزشک مربوطه یک برش افقی در قسمت کشاله ران بیمار ایجاد می کند که این مسئله در بهبود و رفع افتادگی پوست در قسمت داخلی ران موثر است.

مینی لیفت ران

جراحی زیبایی ران وپهلو

همانطور که میدانید امروزه روش های درمان و جراحی های زیبایی به دلایل مختلفی انجام می شود و این مسئله از این موضوع نشات میگیرد که افراد هموارهبه دنبال راهی برای زیباتر شدن هستند. راه های بسیار زیادی وجود دارد از جمله مینی لیفت ران و حتی جراحی های زیبایی ران و پهلو که در اکثر مواقع دچار افتادگی پوست ویا شل شدگی شده اند. این مسئله برای خانم ها بسیار دردناک است از همین رو هموارهبه دنبال راهی برای درمان هستند. مینی لیفت در طی چند سال گذشته توانسته نتایج بسیار خوبی را از خود نشان دهد و رضایت مخاطبین خود را جلب کند اما نکته ای که دراین میان وجود دارد این است که هزینه های مربوط به آن چقدر است؟

انواع لیفت ران

هزینه مینی لیفت ران

همانطور که گفته شد مینی لیفت ران یکی از بهترین روش هایی است که برای درمان و رفع شل شدگی و افتادگی پوست استفاده می شود و همواره نتایج خوبی را از خودبه جای گذاشته است. اما مسئله ای که در استفاده از این روش اهمیت بسیار بالایی دارد، هزینه های مربوط به آن می باشد. در واقع افراد باید مسائلی نظیر هزینه پزشک،هزینه کلینیک، هزینه پرسنل، هزینه های مربوط به دستگاه لیفت و یا هزینه های بیمارستان را در نظر بگیرید. دقت داشته باشید این هزینه ها با توجه به پزشک وکلینیکی که انتخاب می کنید میتواند متفاوت باشد.

کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *