فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت کاشت مو به روش STRIP

روش کاشت مو strip
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 666 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 2.7/5]

قیمت کاشت مو به روش STRIP

عمل زیبایی کاشت مو برای افراد طاسی مناسب است که از بانک موی مناسب و سن بالای ۲۵ سال برخوردار هستند ، اما هزینه کاشت مو در برخی کلینیک های زیبایی این امکان را به همه نمی دهد ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت کاشت مو  به روش STRIP در بهترین کلینیک تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو ، برای اینکه در محل طاس سر ، تراکم نسبی و مناسبی از مو ایجاد شود ، از موهای پشت سر فرد که همراه با ریشه هستند ، برداشته می شود و در نواحی طاس پیوند زده می شود ، حدود ۱۲ ماه بعد نیز نتیجه نهایی کاشت مو مشخص می شود .

قیمت کاشت مو

قیمت کاشت مو

کاشت مو STRIP

در روش کاشت مو STRIP ، نوار باریکی از موها از پشت سر که در برابر هورمون عامل ریزش مو مقاوم هستند ، با انجام جراحی به کمک ابزار پزشکی برداشته می شوند ، یک نوار باریک به طول ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر که دارای عرضی برابر با ۱ الی ۲ سانتی متر است ، پس از برداشت به منظور جلوگیری از خونریزی ، محل برداشت بخیه زده می شود ، سپس با توجه به نیاز ناحیه ی طاس ، به جدا سازی فولیکول های مو از نوار برداشته شده ، اقدام می شود ، پس از آن با طراحی خط رویش مو ، به پیوند فولیکول های مو با دقت و ظرافت بالا اقدام می گردد .

به هنگام برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی ، در هر دو ناحیه ی سر ، بیحسی موضعی ایجاد می گردد .

ماندگاری نتایج کاشت مو STRIP

ماندگاری نتایج کاشت مو STRIP پس از رسیدن موهای پیوندی به مرحله ی رشد کامل ، به صورت دائمی و مادام العمر خواهد بود ، زیرا این موها در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند .

هزینه روش کاشت مو STRIP

هزینه روش کاشت مو STRIP ، با توجه به میزان ناحیه ی طاس به مو ، دستمزد پزشک متخصص و هزینه کلینیک زیبایی تعیین می شود که در ایران هیچ قانون مشخصی جهت تعیین هزینه ی مو وجود دارد ، به عنوان مثال در یک کلینیک زیبایی هزینه ی روش کاشت مو STRIP اگر دو میلیون تومان شود ، ممکن است در کلینیک دیگری برای همین فرد ، هزینه کاشت مو ۱۰ میلیون تومان تعیین شود ، لذا هر کلینیک شاخص های متفاوتی جهت تعیین قیمت کاشت مو دارد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *