فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر

  • 4 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 5683 بازدید

  هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر

  موهای زائد در نواحی مختلف بدن نظیر ؛ پشت لب، پیشانی، گوش‌ ، گردن، شکم و ناحیه تناسلی ، پوست صورت ، چانه ، زیر چانه و گونه‌ رشد می کنند و جهت از بین بردن مداوم آنها ، دردسرهای زیادی برای فرد ایجاد می شود ، مخصوصا خانم ها که نیاز به رفع مرتب این موهای مزاحم و زشت کننده ی صورت و اندام دارند ، از این رو در این مقاله ، هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  موهای زائد چانه با لیزر

  در رابطه با رفع موهای زائد چانه با لیزر می توان عنوان نمود که اشعه ی لیزر یک پالسی از نور است که با حفظ سلامت بافت‌های اطراف به گرما تبدیل شده و با نفوذ به درون فولیکول مو ، توسط ملانین سیاه رنگ موجود در مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می‎شود ، در این روش موهای ناحیه ی چانه   تا درصد بالایی حدود 80 تا 90 درصد از بین خواهند رفت و موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و بی رنگ و بور خواهند شد ، لذا نتیجه حاصل از جلسات درمانی لیزر بسیار مطلوب خواهد بود .

  از بین رفتن موهای زائد به کمک لیزر روشی دائمی و موثر می باشد  زیرا با انجام آن احتمال رویش مجدد مو از بین رفته و به پوست آسیب گرمایی نخواهد رسید .

  تنوع دستگاه های لیزر و منابع نوری آنها این امکان را ایجاد می کند که انواع موهای زائد را به طور مطلوبی از بین برد .

  در واقع لیزر موهای زائد ؛ روشی غیر تهاجمی بوده که منجر به کاهش دائمی و دراز مدت موهای زائد خواهد شد .

  از بین بردن موهای زائد بدن و صورت و برای همه افراد با رنگ‌های مختلف پوست به کمک لیزر امکان پذیر می باشد .

  موهای زائد چانه با لیزر

  عملکرد لیزر

  جهت نابودی موهای زائد در بیشتر افراد باید لیزر درمانی طی چند مرحله انجام شود ، زیرا کلیه موهای زائد در یک دوره ، در فاز رویشی قرار ندارند و برخی موها در فاز استراحت هستند و لازم است با دادن فرصت یک ماهه بین جلسات درمان ، به موها فرصت رشد کامل داده شود تا بدین ترتیب طی جلسات کامل درمان ، موهای زائد تا حد ممکن برای همیشه نابود شود .

  مدت درمان موهای زائد زیر چانه با لیزر

  به طور کلی می توان گفت که دوره درمان با لیزر جهت نابودی موهای زائد به دلیل متفاوت بودن افراد ، الگوی رشد موها و مقاومت موها در هر فرد ، به طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه لیزر درمانی با فاصله ی یک ماه  نیاز خواهد بود .

  هزینه درمان موهای زائد چانه با لیزر

  هزینه درمان موهای زائد چانه با لیزر با توجه به تعداد جلسات لیزر درمانی مورد نیاز ، دستگاه لیزر مورد استفاده و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود که به دلیل عدم پوشش بیمه ها از این نوع عمل زیبایی ، فرد خود باید هزینه نماید .

  در کلینیک ها و مراکز زیبایی ، به دلیل نداشتن تعرفه ی مشخص عمل های زیبایی نظیر لیزر درمانی ، با توجه به موقعیت و کادر پزشکی کلینیک ، در مراکز و کلینیک های مختلف ، با قیمت های متفاوتی رو برو خواهیم بود .

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *