هزینه جراحی زیبایی کاشت مو | قیمت جراحی زیبایی کاشت مو | مخارج جراحی زیبایی کاشت مو
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا هزینه جراحی زیبایی کاشت مو را می دانید؟

هزینه جراحی زیبایی کاشت مو
  • 13 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 779 بازدید

آیا هزینه جراحی زیبایی کاشت مو را می دانید؟

ترمیم مو یک روش جراحی زیبایی است و نتیجه اش در کل روز قابل مشاهده است ، هر زمانی که در مقابل آیینه یا فرد دیگری قرار بگیرد. برای مطمئن شدن از اینکه نتیجه ی پیوند همان چیزی است که بیمار پیش بینی کرده است هیچ چیز بهتر از این نیست که بیمار و متخصص ترمیم مو بر سر بهترین نتیجه به توافق رسیدند. نتیجه  پیوند مو و هزینه جراحی زیبایی کاشت مو نباید هیچ سورپرایز پیش بینی نشده ای برای بیمار یا متخصص کاشت مو داشته باشد.

یک نتیجه ی پیش بینی نشده می تواند حاصل یک آینده نگری اشتباه در صحبت های بین بیمار و پزشک باشد- برای مثال ، سوالی که پاسخ داده نشد یا جواب کاملی توسط پزشک برایش ارائه نشد یا  به طور کامل توسط بیمار فهمیده نشد.
هیچ سوالی آنقدر بی اهمیت و شرم آور نیست که پرسیده نشود.

بیمار هیچ گاه نباید در مورد پرسیدن سوال از متخصص ترمیم مو قبل از اینکه پیوند مو انجام شود احساس شرم کند. پزشک همیشه از اینکه بفهمد در ذهن بیمار چه می گذرد خشنود خواهد شد و تلاش می کند تا کامل ترین پاسخ را به سوالات بیمار بدهد. اگر بیمار عقیده داشته باشد که پاسخ کامل نیست یا فهمش سخت است ، بیمار تا زمانی که به یک فهم رضایت بخش برسد باید پیگیر سوالاتش باشد. سوالاتی وجود دارد که برخی از بیماران ممکن است در مورد پرسیدن آن ها مشکوک باشند اما باید پرسیده شوند و به طور کامل نیز پاسخ داده شوند.

هزینه جراحی زیبایی کاشت مو

هزینه جراحی زیبایی کاشت مو

بیمار باید تمام نگرانی های مالی اش را در مورد هزینه جراحی زیبایی کاشت مو در بحث های قبل از عمل با متخصص ترمیم مو در میان بگذارد. بیمار و پزشک باید همه ی گزینه ها را در نظر بگیرند و روی عملی به توافق برسند که بیمار صادقانه باور داشته باشد که بیشترین صرفه را برایش دارد و یک نتیجه ی رضایت بخش برای بیمار به ارمغان می آورد.

منبع : کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *