فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

نکاتی درباره کاشت موی طبیعی به روش FUE

کاشت مو به روش FUE
  • 14 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 874 بازدید

نکاتی درباره کاشت موی طبیعی به روش FUE

به طور کلی بیشتر پزشکانی که عمل FUE را انجام می دهند به همان تعدادی که در روش برداشت نواری پیوند انجام می دهند نمی توانند پیوند بزنند. در هر جلسه ی روش برداشت نواری ۲۰۰۰-۳۰۰۰ پیوند مو معمولی است و برخی از پزشکان گهگاه تا ۴۰۰۰ پیوند را نیز انجام می دهند. برخی از پزشکان در جراحی روش FUE مکانیزه ۲۰۰۰ پیوند را گزارش کرده اند. متاسفانه نرخ پیوند های بریده شده در این جلسه های بزرگ FUE گزارش نشده است.

نقش انجمن بین المللی جراحی پیوند مو این است که در هر عملی که به هر دلیلی بافتی از پوست سر جدا می شود باید توسط یک پزشک دارای مدرک کارشناسی در زمینه ی پزشکی انجام شود. پزشکانی که جراحی ترمیم مو انجام می دهند باید دارای تحصیلات ، مهارت و صلاحیت در زمینه ی جراحی بازسازی مو باشند. این فراتر از محدوده تمرین پرسنل غیر مجاز برای انجام عمل جراحی است. جراحی برداشت بافت به وسیله ی پرسنل پزشکی غیر متخصص ممکن است به عنوان طبابت بدون مدرک توسط دولت فدرال یا محلی در نظر گرفته شود. این انجمن از حوزه ی طبابتی که به وسیله ی کشور و یا هیئت مدیره محلی طبق قانونی حاکم پزشکی تعریف شده است حمایت می کند.

کاشت موی طبیعی به روش FUE

کاشت موی طبیعی به روش FUE

هزینه کاشت مو به روش FUE

هزینه روش FUE بر پایه ی تعداد پیوند ها معمولا به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از روش برداشت نواری است. هزینه ی این روش ممکن است تا دو برابر هزینه ی روش برداشت نواری نیز باشد.
کاشت موی طبیعی به روش FUE می تواند در برداشت موی بدن بسیار مفید باشد. در چنان شرایطی اکثر واحد های فولیکولی تک رشته های مو هستند. اثر این جراحی معمولا به صورت “نقاط” رنگدانه ای زیاد یا کم در مناطق اهدا کننده ی غیر پوست سر مشهود است.

تعداد کم پیوند ها

هنگامی که تعداد کمی پیوند مو مورد نیاز است روش FUE می تواند تکنیک فوق العاده ای باشد. استفاده از این تکنیک وقتی ردیف های باریکی از موهای کمرنگ وجود دارد پوشش دادن را آسان می کند و به راحتی می توان از یک زخم خطی جلوگیری کرد. از طرف دیگر با استفاده از یک نوار به طول ۲.۵ سانتیمتر و عرض ۱.۲ سانتیمتر یک جراح می تواند به آسانی ۲۴۰ پیوند یا بیشتر به دست آورد. (۲.۵ x ۱.۲ = ۳.۰ cm۲) با در نظر گرفتن چگالی هر واحد فولیکولی ۸۰ بر سانتیمتر مربع
(۸۰ x ۳ = ۲۴۰). بنابراین با برداشت ۲۴۰ پیوند FUE زخمی به طول ۲.۵ سانتیمتر به وجود خواهد آمد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *