فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  میخواهم بدون عمل جراحی، گونه داشته باشم

  داشتن گونه بدون عمل جراحی
  • 16 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1273 بازدید

  میخواهم بدون عمل جراحی، گونه داشته باشم

  وجود گونه های درخشان و برجسته علاوه بر ایجاد زیبایی و طراوت در فرد ، نشان دهنده ی سلامت او نیز می باشد . در اثر کاهش وزن ناشی از رژیم های نامناسب ، ژنتیک و بالا رفتن سن فرد چربی مورد نیاز خود را در زیر گونه ها از دست می دهد و از زیبایی چهره ی او کاسته می شود . اما آیا می توان برای داشتن گونه بدون عمل جراحی اقدامی نمود؟

  داشتن گونه بدون عمل جراحی

  در عمل زیبایی تزریق چربی و ژل های پرکننده که به آنها فیلر نیز گفته می شود ، مقدار حجم مناسبی از چربی یا ژل به زیر پوست گونه تزریق می گردد و سبب داشتن گونه بدون عمل جراحی می شود .

  در این روش ابتدا پزشک متخصص با علامت گذاری و بررسی گونه های فرد ، مقدار حجم ماده ی تزریقی مورد نیاز را تعیین می کند و با توجه به خواست بیمار به تزریق ژل یا چربی می پردازد .

  تزریق چربی و ژل هر کدام دارای مزایا و معایبی است که بیمار با توجه به انتظارات خود از عمل گونه گذاری و تشخیص پزشک به انتخاب یک نوع فیلر می پردازد .

  برجسته سازی گونه با تزریق ژل

  برجسته سازی گونه با تزریق چربی

  در تزریق چربی جهت برجسته سازی گونه ها ، چربی توسط یک جراحی کوچک از قسمت هایی چون ، ران ، باسن ، شکم ، پهلو و یا کنار زانوی فرد برداشته می شود و پس از خالص سازی به کمک دستگاه سانتریفیوژ خارج از مرکز ، چربی توسط سرنگ های ریز مخصوص به زیر پوست محل گونه ها تزریق می گردد .

  در این روش ، به دلیل هم بافت بودن چربی های تزریقی با بافت خود بدن ، بدون حساسیت و عفونت ، چربی پیوندی پس از تغذیه و خون گیری مناسب از بدن به خوبی پیوند خورده و سبب ایجاد گونه های برجسته در چهره ی فرد می گردد .

  پس از تزریق چربی و از بین رفتن ورم تزریق ، مقداری از حجم چربی تزریقی تحلیل می رود ، از این رو پزشک ، دو برابر نیاز گونه به آن چربی تزریق می کند ، این روش در مقایسه با تزریق چربی ارزان تر و کم عارضه تر خواهد بود .

  در روش تزریق چربی جهت برجسته سازی گونه ها بدون نیاز به جراحی ، ژل تزریقی توسط سرنگ و طی یک مرحله تزریق می گردد ، این روش مناسب افراد بسیار لاغر فاقد چربی  است .

  هزینه ی این روش بیشتر از روش تزریق ژل است ، نوع تقلبی و اصل آن در نتیجه ی برجسته سازی و عوارض بعد از آن بسیار موثر می باشد و ماندگاری بالایی خواهد داشت .

  برجسته سازی گونه با تزریق ژل

  احتمال ایجاد حساسیت و آمبولی رگ های شریانی در تزریق ژل جهت برجسته سازی گونه ها وجود دارد .

  انجام هر گونه عمل زیبایی همچون تزریق چربی یا ژل برای برجسته سازی گونه ها حتما باید در مراکز تخصصی پوست و زیبایی تحت نظارت پزشک متخصص صورت پذیرد .

  روش ها و تکنیک های استاندارد تزریق ژل و چربی در کاهش عوارض و دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار تاثیرگذار می باشد .

  انجام هر گونه عمل زیبایی تزریق ژل یا چربی در مراکز غیرتخصصی به علت روش های نادرست و به کارگیری مواد بی کیفیت سبب ایجاد عوارض شدیدی می شود که به سلامت و زیبایی فرد آسیب جدی وارد می کند.

  منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *