فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آشنایی با 5 مکمل رشد مو سر

5 مکمل رشد مو
  • 31 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2611 بازدید

آشنایی با 5 مکمل رشد مو سر

یکی از عوامل شایع بروز ریزش مو در برخی از افراد کمبود ویتامین های ضروری پوست و مو می باشد که عدم تامین شدن این ویتامین ها از طریق تغذیه موجب می گردد تا فرد ابتدا دچار نازکی مو در نهایت ریزش مو گردد بنابراین افرادی که علت ریزش موی آنها کمبود ویتامین تشخیص داده شود می توانند با مصرف مکمل های ویتامین در کنار بهبود شرایط تغذیه ای خود به کنترل ریزش موهایشان و رشد مجدد آنها کمک نمایند اما جهت بهبود این روند باید با  آشنایی با 5 مکمل رشد مو سر تاثیر آنها را بر روی رشد مو بهتر شناخت.

ویتامین های مکمل رشد مو

مکمل رشد مو

یکی از روش های رفع ریزش مو در افرادی که به علت کمبود ویتامین و مواد معدنی در بدن خود دچار ریزش مو شده اند مصرف مکمل های ویتامین می باشد که مصرف این مکمل های مختلف به افزایش رشد مو و کاهش ریزش آن کمک شایانی  نماید.

با مصرف مکمل هایی مانند بیوتین، ویتامین D، ویتامین های B کمپلکس، امگا ۳ و زینک می توان به طور مفیدی با ریزش مو مقابله نمود و باعث گردید رشد مجدد موها ایجاد گردد.

مصرف مکمل ها و ویتامین های خوراکی در افرادی که به علت کمبود این مواد ضروری در بدن خود دچار ریزش مو شده اند باعث می گردد تا با جبران این کمبود ویتامین های ضروری رشد مو تامین گردند و علاوه بر رفع ریزش موها رشد آنها نیز تا حد مطلوبی بهبود داده شود.

مکمل رشد مو

بهترین مکمل های رشد مو

یکی از بهترین مکمل های رشد مو ، آمپول تقویت مو بیوتین می باشد که این مکمل بخشی از گروه ویتامین های B کمپلکس می باشد و آنزیمی می باشد که باعث تولید کراتین در بدن می گردد و کراتین پروتئین سازنده مو محسوب می گردد بنابراین با مصرف این ویتامین به صورت مکمل و قرار دادن آن در رژیم غذایی با مصرف آجیل، گوجه فرنگی، ماهی ، غلات و حبوبات به راحتی می توان ریزش مو را کنترل یا از وقوع آن جلوگیری نمود.

مصرف انواع مکمل رشد مو و ویتامین های مختلفی چون گروه B و روی چه قبل از بروز ریزش مو و چه هنگام ایجاد این مشکل موجب می گردد تا در بدن از ترشح آنزیمی که موجب ریزش مو می گردد جلوگیری شود بنابراین با مصرف این مکمل ها و قرار دادن منابع این مواد ضروری بدن در رژیم غذایی می توان به حفظ سلامت پوست و مو کمک شایانی نمود.

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *