فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین مواد تزریقی برای فیلر صورت

  تزریق فیلر صورت
  • 11 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2397 بازدید

  بهترین مواد تزریقی برای فیلر صورت

  تزریق چربی در صورت

  مطمئنا می دانید که رسیدن به زیبایی امروزه به یکی از اصلی ترین دغدغه های انسان ها تبدیل شده است و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیار زیادی برای رسیدن به خواسته ها وجود دارد. همانطور که میدانید نکات زیادی در زیبایی پوست وجود دارد اما فیلر صورت یکی از گزینه هایی است که همواره پیش روی بیماران قرار دارد و میتواند آنها را به خواسته شان برساند. در واقع فیلر همان تزریق چربی به پوست برای زیبایی و درمان و از بین بردن بسیاری از مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. نکته ی جالب این است که پزشکان این چربی ها را از بدن خود بیمار گرفته تا هیچ مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

  تزریق بوتاکس یا فیلر

  مزایای تزریق فیلر صورت

  همانطور که گفته شد فیلر صورت یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد و آگاهی از هزینه ها و همچنین مزایای آن کمک می کند تا همواره افراد به سمت انجام آن سوق پیدا کنند و به آن چیزی که مد نظر دارند برسند. این مزایا عبارتند از:

  • در این روش ناحیه مورد نظر به سرعت پر می شود و فرد به نتیجه دلخواه دست پیدا می کند.
  • بدون نیاز به بیهوشی و تنها با استفاده از بی حسی انجام می شود.
  • این چربی ها از بدن فرد گرفته می شوند و هیچگونه حساسیتی را برای آنها به همراه ندارد.

  مزایای تزریق فیلر به صورت

  هزینه فیلر صورت چقدر است؟

  مطمئنا وقتی افراد نسبت به مزایای یک روش آگاهی پیدا می کنند و تصمیم به انجام آن میگیرند، یکی از مسائلی که برای آنها اهمیت دارد و همواره به آن می پردازند هزینه های مربوط به آن می باشد که فیلر صورت نیز از این قاعدع مستثنی نیست. در این رابطه باید بگوییم که این هزینه ها به مسائل مختلف و بسیار زیادی مرتبط می باشد از جمله اینکه هزینه های پزشک را باید در نظر بگیرید و علاوه بر آن نباید از هزینه کلینیک، تجهیزات، ناحیه ای که میخواهید تزریق انجام شود و همچنین پرسنل غافل شوید.

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.