فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  مضرات و ضررهای لیپوساکشن لیزری برای کاهش وزن

  لیپوساکشن لیزری
  • 20 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 1032 بازدید

  مضرات و ضررهای لیپوساکشن لیزری برای کاهش وزن

  روش های لاغری موضعی نظیر لیپوساکشن به طور موثری چربی های موضعی انباشته شده نواحی مختلف بدن را که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، از بین می برد اما این نوع لاغری موضعی با مضراتی همراه است که در این مقاله ، مضرات لیپوساکشن لیزری برای کاهش وزن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لیپوساکشن لیزری

  در رابطه با لیپوساکشن لیزری می توان عنوان نمود که ساکشن چربی ها به سه شکل انجام می شود ، لیپوساکشن ساده ، لیپوساکشن لیزری و لیپوساکشن با امواج رادیوفرکوئنسی که لیپوساکشن لیزری که در اصل همان لیپولیز لیزری است ، روشی است که در آن به کمک اشعه ی لیزر چربی ها سوزانده شده ، تبدیل به مایع می گردد و در نهایت با مکش دستگاه لیپوساکشن لیزری ، چربی از بدن مکش و به خارج از آن تخلیه می گردد ، مقداری از این چربی سوزانده شده نیز توسط جذب بدن به صورت طبیعی از بدن دفع می گردد .

  لیپوساکشن لیزری

  عوارض لاغری با لیزر

  عوارض ناشی از لیپوساکشن در افراد مختلف یکسان نیست بلکه احتمال دارد چنین عوارضی در فرد ایجاد گردد و فرد باید با آگاهی کامل از عوارض لیپوساکشن لیزری تصمیم به انجام چنین روش لاغری بگیرد ، امروزه با انجام مراقبت های صحیح قبل و بعد از عمل و به کارگیری تکنیک مناسب جراحی می توان تا حدودی این از ایجاد این عوارض جلوگیری کرد ، عوارض لیپوساکشن لیزری عبارتند از :

  • تورم و خونمردگی در ناحیه ی ساکشن شده با لیزر :

  بروز تورم و خونمردگی در ناحیه ی ساکشن شده با لیزر امری عادی است که در ناحیه ی عمل و مجاور آن رخ می دهد و بسته به میزان و وسعت ناحیه ی تحت درمان ، میزان این عارضه متفاوت خواهد بود.

  • تجمع ماده ی زرد رنگ سرومای زیر پوست :

  این عارضه نوعی واکنش دفاعی بدن در برابر عمل انجام شده است که با استفاده از گن مخصوص و ایجاد فشار بر روی پوست برطرف خواهد شد .

  لاغری با لیزر

  • آمبولی ریه و آمبولی چربی:

  رسوب چربی در رگ های خونی که سبب انسداد رگ ها و بروز خطرات جدی و عروقی می گردد ، از جمله عوارض نادر لیپوساکشن لیزری است که در عمل های طولانی مدت و زیبایی رخ می دهد و با استفاده از داروهای رقیق کننده ی خون ، کاهش زمان عمل ، استفاده ار بانداژ پاها و … می توان آن را برطرف نمود .

  • سوختگی و فرورفتگی پوست :

  استفاده نادرست از لیزر با قدرت بالا سبب سوختگی و فرو رفتگی در پوست خواهد شد که در استفاده از دستگاه لیزر و قدرت آن ، پزشک متخصص باید دقت لازم را مبذول دارد .

  • افتادگی و چین و چروک :

  به دلیل انتخاب نادرست بیماری که مناسب این نوع جراحی لاغری نیست ، پس از عمل لیپوساکشن لیزری فرد به این عارضه دچار می گردد .

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *