فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

مزایا و کاربرد تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 4999 بازدید

مزایا و کاربرد تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم با هدف رفع گودی و چین و چروک های این ناحیه از صورت انجام می شود .

گودی زیر چشم که به دلایل ارثی ، از بین رفتن بافت پوست یا در اثر لاغری های شدید ایجاد می شود ، از رایج ترین عوارض پوستی مراجعه کنندگان به متخصص پوست می باشد .

رفع گودی زیر چشم به دلیل ایجاد نمودن چهره ای خسته و ناراحت ، در شادابی و نشاط فرد تاثیر بسزایی دارد .

در عارضه ی گودی زیر چشم با از بین رفتن بافت زیر چشم ، کرم های دور چشمی تاثیری در درمان آن نداشته و تنها از طریق جبران بافت از دست رفته می توان آن را رفع نمود .

تنها روش درمان گودی زیر چشم استفاده از پرکننده هایی چون چربی ، ژل و فیلرهای هیالورونیک اسید یا تزریق ژل زیر چشم می باشد که به دلیل دارا بودن بافتی مشابه خود بدن ، ایجاد حساسیت و واکنش نمی کنند .

تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم

جهت تزریق اصولی ژل استاندارد و مناسب ، متخصص پوست و مو با ایجاد بیحسی موضعی در اطراف چشم و با استفاده از لوله های  باریکی به نام کانولا که به آن میکروکانولا گفته می شود و به عروق و اعصاب این ناحیه آسیبی وارد نمی کنند ، مقدار مورد نیازی از ژل را در گودی زیر چشم تزریق کرده و با ماساژ این ناحیه ، به پخش موثر ژل در گودی زیر چشم کمک می کند .

اگر چه بلافاصله پس از تزریق ، تاثیر ژل در رفع گودی چشم نمایان می شود ، اما تاثیر نهایی تزریق ژل پس از دو هفته آشکار می گردد .

با تزریق ژل در گودی چشم و پر شدن آن و  بازتاب بهتر نور از آن و قرار گیری ژل در بین پوست و بافت تیره ی زیر چشم ، بهبود تیرگی زیر چشم ها نیز در اثر تزریق صحیح ژل ایجاد  خواهد شد .

به دلیل تحریک کلاژن سازی توسط ژل تزریق شده در گودی چشم با از بین رفتن ژل ،گودی چشم نیز باز نخواهد گشت ، از این رو دوام تزریق ژل در رفع گودی زیر چشم که بین ۲ تا ۳ سال است ، باعث رفع طولانی مدت گودی زیر چشم خواهد شد .

برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل جهت رفع گودی زیر چشم حتما باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی مراجعه نمود و از میان پزشکان ، تنها به انتخاب پزشک متخصص و با تجربه ای اقدام نمود که تزریقات پوستی موفق زیادی را در طی سال های طبابت خود گذرانده است .

استفاده از ژل های استاندارد و با کیفیت و مهارت پزشک متخصص در تزریق آن به زیر چشم فاکتورهای اصلی دستیابی به نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *