فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  مزایا و معایب استفاده از دستگاه لیزر مو دستی

  لیزر مو دستی
  • 28 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 866 بازدید

  مزایا و معایب استفاده از دستگاه لیزر مو دستی

  شرکت های زیبایی به طور مداوم محصولات جدیدی را برای رفع موهای زائد به بازار ارائه می دهند و تلاش می کنند که اثر بخشی دستگاه ها را افزایش داده و قابلیت های بیشتری به آنها اضافه کنند. یکی از دستگاه های مدرن برای لیزر موهای زائد بدن و صورت، لیزر مو دستی می باشد که امروزه طرفداران فراوانی در کشورهای مختلف پیدا کرده است.

  درمان های لیزر با از بین بردن فولیکول مو کار می کنند که گرما را از لیزر جذب می نماید و زمانی که مو در یک دوره رشد فعال قرار دارد از این طریق مانند رشد مو می گردد.

  حذف مو به روش لیزر درمانی دائمی است اما مو در دوره های مختلف مجدداً رشد می کند به همین دلیل است که برای تکمیل درمان نیاز به تعداد جلسات بیشتری می باشد و حذف موهای زائد در یک جلسه امکان پذیر نیست.

  لیزر مو دستی

  همین دلیل سبب گشته که افراد به انجام لیزر در منزل علاقه داشته باشند. اما این سوال پیش می آید که آیا حذف دائمی موهای زائد به وسیله لیزر خانگی موهای زائد امکان پذیر است؟ این دستگاه چه مزایا و معایبی دارد؟

  مزایای دستگاه لیزر مو دستی

  همانطور که می دانید انجام لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر بهترین روش برای از بین بردن دائمی موهای زائد می باشد ولی درمان به این روش نیازمند مراجعه مداوم به کلینیک های زیبایی و صرف هزینه میباشد.

  بنابراین افرادی که وقت کافی برای مراجعه به کلینیک ندارند و یا قصد کاهش هزینه های مربوط به حذف دائم موهای زائد را گرفته اند می توانند از لیزر مو دستی استفاده نمایند.

  استفاده از این دستگاه راحت است و هر کسی می تواند در منزل از آن استفاده نماید. علاوه بر این نگهداری و حمل دستگاه لیزر خانگی بسیار راحت است و فرد در هر زمان و مکانی می تواند از آن استفاده نماید.

  معایب لیزرهای خانگی

  معایب لیزر مو دستی

  مهمترین مشکل دستگاه های لیزر خانگی این است که تأثیر آنها از دستگاه های حرفه ای که در کلینک پوست و لیزر استفاده می شوند کمتر است و به همین دلیل مدت زمان اثر بخشی این روش در از بین بردن موهای زائد به نسبت طولانی می باشد. در مواردی نیز ممکن است که استفاده از لیزر دستی برای از بین بردن موها مؤثر واقع نگردد.

  درد دستگاه لیزر مو خانگی از سایر روش های رفع موهای بیشتر است که البته این مورد به میزان حساسیت افراد به درد نیز بستگی دارد.

  به طور کلی مراجعه به کلینیک های تخصصی و انجام لیزر موهای زائد نزد پزشک متخصص نسبت به انجام لیزر دستی مطمئن تر و بهتر است.

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *