فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  کاشت ابرو به روش FUE

  کاشت ابرو به روش FUE
  • 18 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1213 بازدید

  کاشت ابرو به روش FUE

  بهترین روش کاشت ابرو روش FUE

  هنگامی که دچار ریزش ابرو و یا درگیر سایر مشکلات مربوط به ابرو شوید اولین راه درمانی که پزشکان بعد از بررسی پیش روی شما قرار می دهند کاشت ابرو می باشد. در این راستا باید بدانید که روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است که کاشت ابرو به روش FUE یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد. از همین رو باید بدانید که اگر در نظر دارید از این روش استفاده کنید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمایید تا او با بررسی های کامل و جامع در این زمینه تشخیص دهد که ایا شما گزینه مناسبی برای کاشت ابرو با روش FUE هستید یا خیر. نکته مهم این است که در انتخاب پزشک دقت بسیار زیادی داشته باشید. کلینیک کاشت ابرو ایران نوین میتوند گزینه مناسبی برای گرفتن مشاوره در زمینه کاشت ابرو FUE باشد.

  کاشت ابرو به روش FUE

  کاشت ابرو FUE

  کاشت ابرو به روش FUE چگونه انجام می شود؟

  دقت داشته باشید هنگامی که کاشت ابرو FUE را انتخاب می کنید باید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد آگاهی داشته باشید از همین رو باید بدانید که برای کاشت ابرو باید از بانک مویی قوی و ضخیم برخوردار باشید که در اکثر مواقع پزشکان ناحیه پشت گوش را به عنوان بانک مو انتخاب می کنند زیرا موهای آن ناحیه شباهت بسیار زیادی به ابرو دارد. سپس گراف های موجود را برداشت کرده و در قسمتی که دچار ریزش شده کاشت و پیوند ابرو  می کند. به طور معمول عمل کاشت ابرو FUE در طی یک جلسه انجام می شود و هیچگونه مشکلی را برای افراد به دنبال نمی آورد.

  نتیجه کاشت ابرو FUE

  نتیجه کاشت ابرو FUE

  بهترین کاندیدای کاشت ابرو به روش FUE

  پس از اینکه از چگونگی نحوه کاشت ابرو FUE اطلاعات لازم را پیدا کردید مسئله ای که اهمیت پیدا می کند این است که آیا شما میتوانید گزینه مناسبی برای انجام این عمل باشید؟ برای اینکه نسبت به این مسئله آگاهی پیدا کنید میتوانید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید. اما به طور کلی برخی از بهترین گزینه ها عبارتند از:

  • افرادی که بر اثر سوختگی، ضربه، تصادف و… ابروهای خود را از دست داده اند.
  • کسانی که به صورت مادرزادی ابروهایشان رشد نکرده است.
  • افرادی که دچار بیماری پوستی مانند لوپوس و آلوپسی شده اند.
  • در کل تمامی افرادی که نیاز به عمل کاشت ابرو دارند میتوانند از کاشت ابرو FUE استفاده نمایند.
  از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *