فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 475 بازدید

کاشت ابرو به روش FUE

بهترین روش کاشت ابرو روش FUE

هنگامی که دچار ریزش ابرو و یا درگیر سایر مشکلات مربوط به ابرو شوید اولین راه درمانی که پزشکان بعد از بررسی پیش روی شما قرار می دهند کاشت ابرو می باشد. در این راستا باید بدانید که روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است که کاشت ابرو به روش FUE یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد. از همین رو باید بدانید که اگر در نظر دارید از این روش استفاده کنید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمایید تا او با بررسی های کامل و جامع در این زمینه تشخیص دهد که ایا شما گزینه مناسبی برای کاشت ابرو با روش FUE هستید یا خیر. نکته مهم این است که در انتخاب پزشک دقت بسیار زیادی داشته باشید. کلینیک کاشت ابرو ایران نوین میتوند گزینه مناسبی برای گرفتن مشاوره در زمینه کاشت ابرو به روش FUE باشد.

کاشت ابرو به روش FUE چگونه انجام می شود؟

دقت داشته باشید هنگامی که کاشت ابرو به روش FUE را انتخاب می کنید باید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد آگاهی داشته باشید از همین رو باید بدانید که برای کاشت ابرو باید از بانک مویی قوی و ضخیم برخوردار باشید که در اکثر مواقع پزشکان ناحیه پشت گوش را به عنوان بانک مو انتخاب می کنند زیرا موهای آن ناحیه شباهت بسیار زیادی به ابرو دارد. سپس گراف های موجود را برداشت کرده و در قسمتی که دچار ریزش شده کاشت و پیوند ابرو  می کند. به طور معمول عمل کاشت ابرو به روش FUE در طی یک جلسه انجام می شود و هیچگونه مشکلی را برای افراد به دنبال نمی آورد.

بهترین کاندیدای کاشت ابرو به روش FUE

پس از اینکه از چگونگی نحوه کاشت ابرو به روش FUE اطلاعات لازم را پیدا کردید مسئله ای که اهمیت پیدا می کند این است که آیا شما میتوانید گزینه مناسبی برای انجام این عمل باشید؟ برای اینکه نسبت به این مسئله آگاهی پیدا کنید میتوانید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید. اما به طور کلی برخی از بهترین گزینه ها عبارتند از:

  • افرادی که بر اثر سوختگی، ضربه، تصادف و… ابروهای خود را از دست داده اند.
  • کسانی که به صورت مادرزادی ابروهایشان رشد نکرده است.
  • افرادی که دچار بیماری پوستی مانند لوپوس و آلوپسی شده اند.
  • در کل تمامی افرادی که نیاز به عمل کاشت ابرو دارند میتوانند از کاشت ابرو به روش FUE استفاده نمایند.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *