فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

مزایای لیزر فراکشنال برای درمان مشکلات پوستی

هایفوتراپی
  • 22 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 779 بازدید

مزایای لیزر فراکشنال برای درمان مشکلات پوستی

از جمله روش های موثر و بسیار تاثیرگذار در جوانسازی و ترمیم افتادگی پوست لیزر فراکشنال می باشد . در این روش با کمک اشعه ی کنترل شده ی لیزر به طور موثری با تخریب لایه های درم و اپیدرم  موجب تحریک و ساخت کلاژن مورد نیاز بازسازی و ترمیم پوست می گردد و می توان از مزایای لیزر فراکشنال به عنوان یک درمان غیرتهاجمی بهره برد.

جهت کاهش درد هنگام استفاده از لیزر فراکشنال می توان از بیحسی موضعی استفاده نمود .

مدت زمان انجام لیزر فراکشنال برای صورت در حدود نیم ساعت طول خواهد کشید .

برای درمان و جوانسازی پوست ، با توجه به شرایط بیمار و نوع دستگاه لیزر فراکشنال ، به تعداد ۴ تا ۶ جلسه لیزردرمانی و هر جلسه با فاصله ی یک ماه نیاز خواهد بود .

مزایای لیزر فراکشنال

از لیزر فراکشنال می توان برای تمام نواحی بدن استفاده نمود .

مزایای لیزر  فراکشنال

از مزایای لیزر فراکشنال می توان به هزینه مناسب آن ، کاربرد آسان ، عوارض کم ، روند بهبود سریع و دوره ی نقاهت کوتاه مدت آن اشاره نمود .

از لیزر فراکشنال جهت درمان ؛ لکه های مقاوم ، منافذ باز پوست ، ترکهای پوستی ، کاهش چین و چروک ها ، درمان جای اسکار ، زخم ها و جوشگاه ها استفاده می گردد .

قرمزی و التهاب و سوختگی پس از جلسه ی لیزردرمانی با لیزر فراکشنال را با کمپرس یخ و کرم های ترمیم کننده طی ۳ تا ۶ روز به طور کامل برطرف خواهد شد .

تاثیر نهایی لیزر فراکشنال بر روی پوست ، پس از ۳ الی ۴ ماه مشخص خواهد شد .

تجربه و مهارت پزشک معالج در کاهش عوارض پس از جلسه ی لیزردرمانی با لیزر فراکشنال بسیار تاثیرگذار می باشد ، لذا برای انجام جلسات لیزردرمانی باید به مراکز و کلینیک های تخصصی مراجعه نمود و پزشک باسابقه ای را برای جلسات لیزر درمانی خود انتخاب کرد.

افراد بالای ۲۰ سال جهت ترمیم و بازسازی پوست خود که باردار نیستند ، حساسیت شدید به نور ندارند و عفونت خاصی ندارند ، می تواند از لیزر فراکشنال استفاده نمایند.

قبل از اقدام به لیزردرمانی با لیزر فراکشنال فرد باید سابقه ی مصرف هر گونه دارو یا بیماری خود را به پزشک معالج خود اطلاع دهد و طول جلسات درمان داروهای تجویز شده را به دقت مصرف نماید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *