فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

همه چیز درباره مراحل رویش مو بعد از کاشت

رویش مو بعد از کاشت مو
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 521 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 3/5]

همه چیز درباره مراحل رویش مو بعد از کاشت

افرادی که عمل زیبایی کاشت مو را انجام داده اند ، می خواهند بدانند که پس از کاشت موها ، رویش موها به چه صورت خواهد بود ، از این رو در این مقاله ، مراحل رویش مو بعد از کاشت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در عمل کاشت مو ، فولیکول های مو از پشت سر با ابزار خاصی برداشته می شوند تا در نواحی بدون مو یا کم مو به پوست جلوی سر با ایجاد شکاف های ریزی پیوند زده شوند ، نتایج کاشت مو پس از کامل شدن چرخه ی رشد موها  ، در حدود  ۱۲ الی ۲۴ ماه بعد از عمل کاشت مو نمایان خواهد شد .

مراحل مختلف رویش مو

مراحل رویش مو بعد از کاشت مو

  • مرحله تلوژن (Telogen): در این مرحله که دو هفته پس از کاشت مو رخ می دهد ، طی ۳ الی ۴ ماه ساقه ی فولیکول های پیوند زده شده ، می ریزند اما ریشه موها باقی خواهند ماند .
  • مرحله آناژن (Anagen): در این مرحله ، فولیکول های کاشته شده در هر ماه ، یک و نیم اینچ شروع به رشد می کنند .
  • مرحله کاتاژن (Catagen): در این مرحله که کوتاه ترین مرحله ی رشد موهای پیوندی است ، مرحله ی گذار بوده و به مدت ۲ هفته می باشد .
  • مرحله نهایی تلوژن (Telogen): در این مرحله موهای پیوندی به مدت ۳ الی ۴ ماه در این فاز باقی می مانند اما موهای دیگر از مرحله ی آناژن پیروی می کنند.

مراحل رشد مو بعد از کاشت

 نتایج کاشت مو

در مراحل رویش مو بعد از کاشت مو ، پس از ۳ الی ۴ ماه از عمل پیوند ، پیشرفت رشد موها به گونه ای است که در هر ماه ، یک چهارم اینچ موهای پیوند زده شده ، رشد خواهند کرد ، موها در مرحله ی رشد بین ۲ الی ۶ سال باقی می مانند ، اگر چه به صورت ضعیف و خشن هستند اما با گذشت زمان قوی و پرپشت تر خواهند شد تا در حدود ۱۲ الی ۲۴ ماه بعد ، موها به رشد بیشتر رسیده ، نتایج مطلوب و رضایت بخشی تر حاصل خواهند کرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *