فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آنچه از مراحل جراحی چانه توسط متخصص جراحی چانه نمی دانید

  مراحل جراحی چانه
  • 2 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 1105 بازدید

  آنچه از مراحل جراحی چانه توسط متخصص جراحی چانه نمی دانید

  تقارن و زیبایی صورت فرد به مقدار بسیار زیادی تحت تاثیر فرم چانه وی است. چانه های بیش از حد جلو فرد را عصبی و چانه بیش از حد عقب، فرد را خسته و پیرتر از سن عادی نشان می دهد. از همین رو افراد بسیاری با تحمل مراحل جراحی چانه به اصلاح ساختار و فرم چانه های خود می پردازند. در این روش، متخصص جراحی چانه با مشاهده و بررسی شمای کلی صورت فرد و ساختار فک وی، بهترین روش جراحی فرم چانه را برای وی انتخاب کرده و مراحل جراحی چانه را تعیین می کند.

  انواع جراحی زیبایی چانه

  جراحی کوچک کردن چانه

  در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که بیماران دارای چانه ای بسیار پهن و اسبی شکل هستند. توصیه پزشک متخصص جراحی چانه به این افراد انجام عمل های جراحی کوچک کردن چانه است. مراحل جراحی چانه با هدف کوچک کردن آن بسته به نوع روش انتخابی دارد.

  مراحل جراحی چانه

  در مواردی که بزرگی چانه فرد مربوط به جلو آمدن پیش از حد چانه باشد، طی یک عمل متتوپلاستی، زیر چانه فرد برش خورده و قسمت های اضافه چانه تراشیده شده و پس از عمل تراشیده چانه شکل مطلوب به چانه فرد باز میگردد.

  جراحی اصلاح فرم چانه های کوچک

  در مواردی که چانه فرد بیش از حد طبیعی عقب است و اعث پدید آمدن چهره ای خسته و بی حالت در وی شده است، مراحل جراحی چانه به دو صورت می تواند توسط متخصص جراحی چانه طی شود.

  روش اول) عمل پروتز چانه

  در این روش، پس از انجام مشاوره با بیمار و انتخاب پروتز مناسب، برشی در داخل دهان یا زیر چانه فرد ایجاد شده و پروتز چانه جایگذاری می شود. در صورتی که در این روش از برش قسمت زیرین چانه استفاده شود، ناحیه برش خورده با بخیه های جذبی به هم متصل می شوند تا هیچگونه رد بخیه ای دیده نشود.

  جراحی فرم چانه

  روش دوم) جابجایی استخوان چانه

  مراحل جراحی چانه به منظور جلو آوردن استخوان چانه کمی سخت تر از جایگذاری پروتز چانه است. در این روش، ابتدا استخوان چانه از فک جدا شده و پس از اینکه به میزان مورد نظر به جلو آمده شد، با پیچ ها و صفحات مخصوص به روی فک و پوست چانه فیکس می شود تا از پتوز پوست چانه و شل شدن آن جلوگیری شود.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *