فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

از مجرب ترین دکتر جوانسازی پوست چه انتظاری دارید

متخصص تزریق ژل
  • 23 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 964 بازدید

از مجرب ترین دکتر جوانسازی پوست چه انتظاری دارید

هنگامی فرد در اثر عوامل مختلفی به چین و چروک و مشکلات پوستی دچار می گردد ، بهترین روش اصولی و استاندارد ، مراجعه به کلینیک پوست و مو و دکتر جوانسازی پوست است تا  بررسی و آزمایشات لازم به درمان موثر پوست پرداخته شود .

 از روش های مختلفی برای جوانسازی پوست استفاده می شود ، این روش ها عبارتند از ؛ درم ابریژن ، آی پی ال ، بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، لیزر فراکشنال ، هایفوتراپی ، مزوتراپی ، رادیوفرکوئنسی و میکرونیدلینگ .

بهترین دکتر جوانسازی پوست

بهترین دکتر جوانسازی پوست ، دکتری خواهد بود که با تشخیص درست ، درمان لازم و مورد نیاز بیمار را با روش های اصولی و مطابق با به روزترین متدهای پزشکی دنیا به کار گیرد .

ویژگی های پزشک متخصص جوانسازی پوست

یک پزشک دارای مهارت و تجربه ی کافی در زمینه جوانسازی پوست ، پزشکی است که دستگاه های جوانسازی پوست را مطابق مشکلات پوستی تنظیم کرده و به کار می برد .

تنظیم عمق نفوذ ، سرعت و دقت دستگاه های جوانسازی پوست توسط پزشک تعیین می شود و در موفقیت حاصل از روش به کار رفته بسیار موثر می باشد .

 پزشک متخصص جوانسازی پوست باید با گذراندن دوره های تخصصی مربوط به روش های نوین جوانسازی ، دانش علمی خود را به روز نگه دارد و همواره از روش های پر بازده و کم عارضه جوانسازی پوست جهت بهبود مشکلات پوستی بیماران استفاده نماید .

یک متخصص پوست و زیبایی باید تحصیلات عالیه ی خود را در رشته ی پوست و مو و در دانشگاه های معتبر با نمرات خوبی گذرانده باشد .

از متخصص جوانسازی پوست چه انتظاری دارید؟

یک متخصص جوانسازی معتبر پوست باید طی یک جلسه ی مشاوره قبل از شروع درمان ، وضعیت سلامت جسمی و روحی فرد را با بررسی سوابق بیماری و مصرف داروهای خاص مورد ارزیابی قرار داده و نحوه ی درمان ، تعداد جلسات مورد نیاز ، توصیه های مراقبتی قبل و بعد از درمان را نیز برای او به طور کامل تشریح نماید .

یک متخصص جوانسازی پوست باید با ویزیت های به موقع پس از انجام جلسات درمان ، روند بهبود و وضعیت سلامت و زیبایی فرد را تحت نظر داشته باشد و با تجویز درمان های موضعی و دارویی لازم ، عوارض احتمالی ایجاد شده را برطرف سازد .

تعهد کاری و در دسترس بودن پزشک از جمله وظایف یک متخصص جوانسازی پوست می باشد که در صورت بروز هر گونه عارضه بتوان در کمترین زمان ، اقدامات درمانی و مراقبتی لازم را برای بیمار تجویز نمود .

تعیین روش درمانی متناسب با مشکلات پوست از مهارت های درمانی یک پزشک متخصص جوانسازی پوست می باشد که بتوان با کمترین ریسک از طریق مطمئن ترین روش ، به جوانسازی پوست پرداخته و موفقیت حاصل از روش به کار رفته را نیز تضمین نمود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *