فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

ماندگاری اکستنشن مژه
  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 5490 بازدید

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

برخی افراد مخصوصا خانم ها علاقه بسیاری به داشتن مژه های بلند و پرپشت دارند ، از این رو برای مدت کوتاهی هم که شده حاضرند که این زیبایی را تجربه کنند ، از جمله روش هایی که فرد به واسطه ی آن می تواند از مژه های بلند و پرپشت برخوردار گردد ، روش اکستنشن مژه می باشد ، از این رو در این مقاله ماندگاری اکستنشن مژه مورد برسی قرار گرفته شده است .

اکستنشن مژه

به عمل قرار دادن الیاف مویی از جنس مصنوعی یا طبیعی به صورت تار به تار در لا به لای موهای مژه به کمک چسب های مخصوص کراتینی توسط اکستنشن کار ، اکستنشن مژه گفته می شود .

قیمت اکستنشن مژه

تفاوت اکستنشن مژه با مژه ی مصنوعی

مژه ی مصنوعی ، مژه هایی یکدست و به هم چسبیده ای هستند که با چسب بر روی خط مژه و بر روی موهای مژه به صورت یکپارچه قرار داده می شوند و تشخیص غیرطبیعی بودن آن با یک نگاه بسیار آسان خواهد بود ، در حالی که در اکستنشن مژه ، الیاف طبیعی یا مصنوعی به شکل تار مو ، در لا به لای تارهای مژه با چسب مخصوص قرار داده می شود و بسیار طبیعی و زیبا خواهند بود و تشخیص آنها به سادگی امکان پذیر نمی باشد ، به کمک اکستنشن مژه ، بر طول و حجم مژه ها افزوده خواهد شد  .

ماندگاری اکستنشن مژه

در رابطه با ماندگاری اکستنشن مژه می توان عنوان نمود که مژه های به کار رفته در  اکستنشن مژه بسته به مراقبت فرد از مژه ها ، نوع چسب مورد استفاده شده ، نوع مژه ی به کار رفته و میزان مهارت اکستنشن کار در قرار دادن موها در مژه ، حدود 3 هفته ماندگاری خواهند داشت که این مدت در افراد مختلف و بسته به عوامل تاثیرگذار در ماندگاری اکستنشن ، متفاوت خواهد بود ، برخی افراد با مراقبت زیاد تا 6 هفته نیز می توانند این مژه های مصنوعی را نگه دارند .

رشد مو و مژه

به هنگام جدا کردن اکستنشن مژه باید مراقب بود تا آسیبی به مژه های طبیعی وارد نشود ، این کار باید با مواد مخصوص و به آرامی انجام شود .

خطر اکستنشن مژه

مژه‌های طبیعی فرد با اکستنشن مژه آسیب نخواهند دید اما باید خیلی مراقب اکستنشن مژه بود و تا ۲۴ ساعت نباید این مژه ها با آب در تماس قرارگیرند وگرنه چسب آنها کنده خواهد شد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *