لیفت با سلول های بنیادی | مزایای لیفت پوست صورت با سلول های بنیادی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

مزایای روش لیفت با سلول های بنیادی

جوانسازی پوست با سلول های بنیادی
  • 13 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 893 بازدید

مزایای روش لیفت با سلول های بنیادی

بالا رفتن سن در هر فردی موجب می گردد تا پوست دچار پیری گردد و به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست دهد و دچار شل شدگی و افتادگی گردد که در این زمان برخی از افراد که بیش از دیگران به ظاهر خود اهمیت می دهند در پی روشی جهت جوانسازی پوست خود هستند و یکی از روش های لیفت صورت که ممکن است مورد استفاده این افراد قرار بگیرد لیفت پوست با سلول های بنیادی می باشد که در اینجا خواهیم دید مزایای روش لیفت با سلول های بنیادی چیست.

کاربرد لیفت با سلول های بنیادی

لیفت با سلول های بنیادی

در روش لیفت با سلول های بنیادی که معمولا در کنار سایر روش های لیفت صورت مانند جراحی و یا هایفوتراپی انجام می پذیرد متخصص سلول های بنیادی را از چربی بدن که از نواحی شکم و پهلو و یا ران برداشته می شوند توسط قرار دادن در دستگاه جداسازی می نماید و سپس دوباره به ناحیه مورد درمان تزریق می نماید.

سلول های بنیادی که با غلظت بالایی در بافت های چربی بدن یافت می شوند پس از جداسازی از چربی به زیر پوست صورت تزریق می گردند تا پس از فعال شدن و تکثیر در این ناحیه حجم چربی از دست رفته زیر پوست را جبران نمایند و به دلیل افزایش حجم پوست موجب لیفت و کشیدن پوست صورت شوند.

کاربرد سلول های بنیادی در زیبایی

از تزریق سلول های بنیادی می توان جهت لیفت صورت، لیفت باسن، بهبود چروک های دست، بهبود اسکار و جای زخم استفاده نمود.

لیفت  پوست با استفاده از سلول های بنیادی روشی بدون خطر جهت کشیدن پوست و کاهش چین و چروک آن می باشد که به دلیل عدم عوارض و اثر بخشی مناسب می تواند جایگزین بسیاری از روش های لیفتینگ پوست که عوارض زیادی را برای فرد در پی دارند باشد .

لیفت پوست با سلول های بنیادی روشی بدون جراحی، خونریزی و درد و با استفاده از بی حسی موضعی جهت کشیدن پوست می باشد که به دلیل برداشتن چربی از بدن خود فرد احتمال واکنش آلرژی پس از تزریق برای بیمار وجود نخواهد داشت و فرد پس از انجام این روش لیفتینگ به دوره نقاهت نیازی ندارد.

تزریق چربی با سلول های بنیادی

مراقبت های پس از تزریق چربی با سلول های بنیادی

افرادی که لیفت با استفاده از سلول های بنیادی انجام داده اند باید جهت کاهش تورم و سوزش نواحی تزریق از کمپرس یخ استفاده نمایند، نباید تا چند روز ورزش سنگین و فعالیت بدنی شدید داشته باشند و بهتر است در رژیم غذایی خود تا چندین روز از غذاهای سبک استفاده نمایند و باید آناناس تازه میل کنند.

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *