لیزر مو در ورزشکاران | حذف موهای زائد بدن ورزشکاران | بهترین روش موزدایی در ورزشکاران
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

همه چیز درباره لیزر مو در ورزشکاران

حذف موهای زائد بدن ورزشکاران
  • 26 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 547 بازدید

همه چیز درباره لیزر مو در ورزشکاران

امروزه که امکانات رفع موهای زائد پیشرفت نموده و رایج تر گردیده اند، ورزشکاران نیز برای خلاص شدن از شر موهای زائدشان به این گونه روش ها روی آورده و به این ترتیب لیزر مو در ورزشکاران همه گیر شده است. ورزشکارانی که برای رفع موهای زائد خود اقدم می کنند دلایل منطقی برای این کار دارند. به عنوان مثال دلیل اصلی اینکه دوچرخه سواران پاهای خود را لیزر می کنند این است که زمانی که با پای مودار دچار تصادف و زمین خوردن می شوند،  احتمال زخم ها و پارگی های بزرگتر بیشتر است و ضد عفونی نمودن و پانسمان پای مودر سخت تر است. دلیل دیگری که دوچرخه سواران را تشویق به لیزر موهای زائدشان می کند تنگ بودن لباس د,چرخه سواری است. علاه بر دوچرخه سواران، ورزشکاران رشته های ورزشی دیگری از قبیل شنا، دو میدانی، تناسب اندام، کشتی و … نیز نیاز به لیزر مو دارند.

لیزر مو در ورزشکاران

رفع موهای زائد در بدن ورزشکاران

ورزشکارن از طریق روش های مختلفی اقدام به اصلاح یا رفع موهای زائد بدنشان می کنند. اصلاح با تیغ، وکس و لیزر از جمله رایج ترین و کاربردی ترین روش ها به شمار می آیند که هر کدام به نوبه ی خود مزایا و معایبی دارد. اصلاح با تیغ روشی ارزان قیمت و ساده است اما  نتایج کوتاه مدتی دارد و اصلاح روزانه و مکرر برخی قسمت های بدون برای فرد مشکل است. وکس کردن نتایج پایداری تری دارد ولی انجام آن با درد زیادی همراه بوده، احتمال ایجاد التهابات پوستی بالا است و تکرار ماهیانه ی این کار رنج آور است.  لیزر مو در ورزشکاران روش ماندگار تری  نسبت به روش های قبلی محسوب می شود و از این رو طرفداران زیادی پیدا کرده است. البته اثر بخشی این روش بسته به رنگ پوست و موی افراد می تواند متفاوت باشد.

لیزر موهای زائد در بدن ورزشکاران

روش های لیزر مو در ورزشکاران

روش هایی که برای لیزر موهای  زائد ورزشکاران استفاده می شود همان روش هایی هستند که برای لیزر موی بدن افراد عادی مورد استفاده قرار می گیرند. برای انجام لیزر ابتدا پزشک متخصص تنظیمات دستگاه از قبیل طول موج و انرژی نور لیزر را بر اساس جنس و رنگ مو و پوست فرد تنظیم می کند، سپس نور لیزر را به طرف موهای زائد تابانده تا توسط ملانین های آن ها جذب شود. جذب نور لیزر توسط ملانین موهای زائد موجب تخریب آن ها می شود. کسانی که موهای تیره تر و پوست روشن تری دارند، نتیجه ی بهتری از این روش می گیرند. به طور معمول برای رفع موهای زائد نیاز است که وزشکاران حداقل 4 الی7  جلسه لیزر را با فواصل 4 الی 6 هفته ای  داشته باشند.

کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *