فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا لیزر موهای کمر امکان پذیر است؟

  لیزر موهای زاید روی کمر
  • 14 فوریه 2019
  • بدون نظر
  • 3228 بازدید

  آیا لیزر موهای کمر امکان پذیر است؟

  چرا لیزر موهای کرکی ضرر دارد؟

  مسلما میدانید که این روزها تنها راهی که با استفاده از آن میتوان از شر موهای زائد خلاص شد، دستگاه لیزر می باشد. در واقع این دستگاه آنقدر نتایج خوبی را در اختیار مردم قرار داده که توانسته طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند. اما مسئله ای که در این میان به وجود می آید این است که چرا لیزر موهای کمر باعث ایجاد درد می شود؟ دقت داشته باشید موهای ناحیه کمر بسیار کرکی می باشد و لیزر موهای کرکی نمیتواند نتیجه مطلوبی را از آن برای بیمار به همراه آورد. به همین دلیل تنها اشعه آن پس از عبور از آن نمیتواند بر روی ریشه موها اثرگذار باشد و بروز درد را پدید می آورد. از همین رو توصیه می شود که قبل از انجام کار مشورت های لازم را پزشک داشته باشید.

  از بین بردن موهای کرکی روی کمر

  از بین بردن موهای کرکی روی کمر

  امکان لیزر موهای کمر

  همانطور که میدانید این روزها برای از بین بردن تمام قسمت هایی از بدن که رویش موهای زائد دارد از لیزر استفاده می شود. در واقع این مسئله میتواند بیانگر این موضوع باشد که حتی برخی از نواحی که فکرش را هم نمیکنید با لیزر از بین خواهد رفت. اما این سوال برای بسیاری از افراد به وجود می آید که آیا امکان لیزر موهای کمر وجود دارد؟ در واقع باید بدانید که این ناحیه به دلیل حساسیت بسیار بالایی که دارد و همچنین به دلیل اینکه از موهایی کرکی بهره مند می باشد نمیتواند گزینه مناسبی برای لیزر باشد زیرا نتیجه دلخواهی را برای افراد به دنبال نخواهد داشت.

  لیزر موهای کمر

  لیزر موهای کمر

  مزایای لیزر موهای زائد

  پس از اینکه در رابطه با لیزر موهای کمر توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا لیزر موهای زائد مزایایی را با خود به همراه دارد؟ از همین رو در این رابطه در نظر داریم تا توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سمت آن سوق پیدا کنید:

  هزینه مناسبی را برای افراد به همراه دارد

  پوستی صاف و لطیف را برای بیماران پدید می آورد.

  شما را به طور کامل از شر موهای زائد خلاص می کند

  هیچگونه عوارضی را به دنبال ندارد

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *