فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  لیزر دایود موهای زائد چه اثری دارد؟

  لیزر دایود موهای زائد
  • 5 می 2018
  • بدون نظر
  • 1649 بازدید

  لیزر دایود موهای زائد چه اثری دارد؟

  موهای زائد برای همه و همیشه از آن دسته مواردی است که نه تنها مخل زیبایی بلکه مقابل بهداشت و سلامتی فرد نیز هست و هر کسبه شیوه خودشبه دنبال رفع آنها است؛ از روشهای موقتی و کاهش موهای زائد تا روشهای رفع دائمی آنها، از جمله این راه حل ها لیزر است که در سطوح مختلف و به شیوه های متفاوت می تواند گزینه مناسبی در این باره باشد، اگر شما هم با این مسئله مواجهید و به دنبال راه حل مناسب می گردید لیزر دایود موهای زائد یکی از آنهاست.

  این نوع لیزر یک شیوه بسیار موثر در رفع موهای زائد با نتایج کاملا مشهود است که پزشکان بسیاری آن را توصیه می کنند و اجازه می دهد موهایی با نرخ رشد بیشتر و در مناطق وسیعتر به شکلی کاراتر و موثر تر حذف شده و درمان انجام پذیرد.

  لیزر دایود برای صورت

  لیزر دایود از تکنولوژی نیمه هادی استفاده می کند که در آن پرتوهای منسجم نوری مادون قرمز در محدوده مناسبی تولید شده و با طول موج 800 نانو در سطوح عمیق پوست نفوذ و بالاترین جذب ملانین را ارائه می دهد

  چه نوع پوستهایی از این نوع لیزر می توانند استفاده کنند؟

  لیزر دایود جهت درمان پوستهای نوع I – III انجام می گردد ولیکن از آن برای انواع پوستهای دیگر نیز می توان بهره گرفتو با توجه به طول موج و نفوذ بالای این لیزر درباره موهای ضخیم پاسخگویی بسیار مناسبی دارد و از این رو هم برای خانمها و هم برای آقایان قابل استفاده می باشد.

  بهترین مرکز لیزر دایود شهرک غرب

  مزایای لیزر دایود موهای زائد چیست؟

  • لیزر دایود با طول موج طولانی تر قابلیت ارائه نتایج بهتر، سریعتر و در تعداد جلسات کمتر را برای بیماران داشته و شما می توانید از نتایج این نوع لیزر تنها پس از چند جلسه (بسته به جنس، سن و سطح هورمون در افراد) لذت ببرید و به ایده آلتان دست پیدا کنید.
  • این لیزر نفوذ امن و عمیقتری به سطوح داخلی پوست داشته و در واقع باعث افزایش ضریب جذب ملانین شده و در نتیجه تاثیر بیشتر در رفع موهای زائد خواهند داشت
   همچنین لیزر دایود مناطق وسیعتری از پوست را پوشش می دهد
  • دوره نقاهت در آن کوتاه تر بوده و احتمال آسیب به اپیدرم بسیار کاهش می یابد
  • درمان موهای زائد به روش لیزر دایود بدون درد بوده و از مهمترین مزایای آن از بین رفتن موهای زائد برای همیشه است.

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.