فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  لیزر دایود بلومون چیست؟

  لیزر دایود بلومون
  • 29 آوریل 2018
  • بدون نظر
  • 3530 بازدید

  لیزر دایود بلومون چیست؟

  لیزر دایود بلومون (Bluemoon Laser)، دستگاهی است که برای حذف موهای زائد، جوانسازی پوست، برطرف کردن چروک های پوستی و از بین بردن ترک های روی پوست به کار می رود. این روش لیزردرمانی علاوه بر کاربردهایی که برای زیبایی و جوانسازی پوست دارد، برای درمان انواع بیماری ها و ضایعات پوستی نظیر کراتوز آکنیتیک، کراتوز خورشیدی، ضایعات عروقی، اختلالات رنگدانه ای، کک و مک، لک های صورت در افراد مسن و هیپرتروکوس نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  لیزر دایود برای صورت

  ویژگی های لیزر دایود بلومون

  لیزر دایود بلومون قابلیت استفاده برای انواع پوست، تیره، روشن و برنزه را دارد؛ این روش لیزر درمانی به عنوان روش لیزر بدون درد، دارای عمق نفوذپذیری بالا جهت درمان مؤثر ناراحتی های پوستی و حذف موهای زائد می باشد. سرعت انتشار امواج در دستگاه بلومون قابل برنامه ریزی است و معمولاً از 1 تا 10 ثانیه می توان آن را تنظیم نمود.

  دستگاه لیزر دایود بلومون مجهز به سیستم خنک کننده پوست است و در طی عمل لیزر، دمای محل مورد نظر را متعادل نگه می دارد؛ در این حالت بیمار هیچ سوزشی در ناحیه مورد لیزر احساس نمی کند. طول موج دستگاه لیزر بلومون بر روی 808 نانومتر تنظیم می شود؛ انرژی مؤثر پرتوهای لیزر برای ورود به ناحیه موهای زائد، چیزی در حدود 5 تا 60 ژول قابل کنترل است.

  میزان نفوذپذیری لیزر بلومون بسیار بالا است به طوری که رشد مجدد موهای زائد در ناحیه ای که لیزر در آن محل انجام شده است تا حدود 2 سال متوقف می شود. در برخی از افراد تا حدود 7 درصد از موهای زائد ممکن است مجدداً رشد کنند؛ برای رسیدن به نتایج مطلوب با استفاده از این روش، لیزردرمانی باید در چند جلسه و با تشخیص پزشک متخصص انجام شود.

  کلینیک لیزر موهای زائد

  نحوه استفاده از لیزر دایود بلومون

  کارکردن با دستگاه بلومون کار راحتی نیست. پزشک متخصص پوست و مو  برای انجام لیزر دایود بلومون باید پارامترهای مختلفی نظیر شدت لیزر، قدرت و تعداد پالس و فرکانس دستگاه را با توجه به پوست بیمار تنظیم نماید.

  البته فناوری ساخت این دستگاه بسیار بالا است و به محض اینکه اسکنر لیزر روی پوست قرار بگیرد، دستگاه تمام عوامل را به صورت خودکار تنظیم می کند. این دستگاه قیمت مناسب دارد و زیبایی پوست را با کیفیت بالا انجام می دهد. بااستفاده از لیزر بلومون می توان بهترین نتایج را در برطرف نمودن موهای زائد، بدون احساس درد و عوارض پوستی به دست آورد.

  منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.