فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  لیزر و درمان بیماری هیرسوتیسم در زنان

  بیماری هیرسوتیسم
  • 19 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 716 بازدید

  لیزر و درمان بیماری هیرسوتیسم در زنان

  گر چه به طور معمول زنان نسبت به مردان موی کم تر و نازک تری دارند و فقط نواحی خاصی از بدن آنها دچار پرمویی می گردد اما برخی از زنان به دلایل مختلف به پرمویی کلی بدن دچار می شوند که به این بیماری در آنها هیرسوتیسم گفته می شود و ما در اینجا خواهیم دید لیزر و درمان بیماری هیرسوتیسم در زنان چه تاثیری دارد.

  هیرسوتیسم یا همان پرمویی در زنان عارضه ای می باشد که موجب می گردد رشد موها در بدن زنان از حالت طبیعی خارج گردد و آنها در پشت لب، چانه، سینه ها، زیر ناف و کشاله ران دچار پرمویی شدید و با ضخامت زیاد مو گردند.

  بیماری هیرسوتیسم در زنان

  علت هیرسوتیسم در زنان

  یکی از مهم ترین علت ایجاد هیرسوتیسم و پرمویی در زنان تخمدان پلی کیستیک می باشد که وجود کیست تخمدان در برخی از زنان موجب تغییرات هورمونی می گردد و با ایجاد اختلالات هورمونی سطح آندروژن در بدن این زنان بالا خواهد رفت و در نتیجه رشد موی بدن در این زنان با سرعت و ضخامت بیشتری ایجاد می گردد.

  درمان هیرسوتیسم در زنان با لیزر

  گر چه رفع موهای زائد در بدن زنان با روش های مختلفی انجام می پذیرد اما این روش ها هرگز موی زائد را به طور کامل و در طولانی مدت رفع نخواهند کرد اما امروزه سریع ترین و موثرترین روش رفع این موها در زنان لیزر درمانی می باشد که با استفاده از تابش پرتو نوری لیزر بر روی موها انجام می گیرد و باعث تخریب ریشه موهای زائد به طور مناسبی رفع  خواهند شد.

  با تکنولوژی لیزر تنها حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد موهای زائد در زنان با تکرار جلسات لیزر درمانی رفع می گردد اما تمام موها به طور کامل از بین نخواهند رفت بنابراین ممکن است لیزر درمانی تعدادی از موها را نازک و ظریف کند یا تعدادی را از بین ببرد.

  درمان هیرسوتیسم با لیزر

  لیزر درمانی در رفع هیرسوتیسم و پرمویی زنان تنها روش درمانی موثر می باشد که به جلسات متعدد درمانی و تکرار نیاز خواهد داشت و در مورد آن نیز نمی توان به قطعیت گفت که تمام موها را به طور کامل از بین خواهد برد بلکه تنها درصدی از موها را برای همیشه رفع می نماید بنابراین تبلیغاتی که در مورد از بین بردن کامل موهای بدن با لیزر توسط برخی موسسات انجام می پذیرد چندان صحت نخواهد داشت و رفع این موها به عوامل مختلفی چون مقاومت آنها در برابر لیزر درمانی بستگی خواهد داشت.

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *