فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

لیزردرمانی جوش ، روش دائمی حذف انواع جوش

لیزردرمانی جوش صورت
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 3631 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 2.4/5]

لیزردرمانی جوش ، روش دائمی حذف انواع جوش

جوش ها ضایعاتی هستند که بسته به شدت ظهور آن ها بر روی پوست می توانند تاثیر زیادی بر زیبایی پوست بگذارند. بعضی از جوش ها به دلیل عمقی که دارند جای زخم ایجاد نموده که پوشاندن آن ها کاری بسیار سخت و دشوار است و با روش های ساده خانگی و مواد آرایشی نمی توان محوشان کرد. در نتیجه افرادی که به زیبایی و جوانسازی پوست خود اهمیت قابل توجهی می دهند به دنبال روشی دائمی برای حذف انواع جوش صورت هستند تا یکبار برای همیشه از شر آن ها رهایی یابند. یکی از این روش ها، لیزردرمانی جوش می باشد.

لیزر درمانی جوش روشی دائمی برای حذف جوش

استفاده از لیزردرمانی جوش ، شایع ترین روش دائمی حذف جوش های صورت می باشد که پس از مدتی با انجام این روش پوست بیمار صاف و عاری از هرگونه نازیبایی جای جوش خواهد شد. روش رادیو فرکوئنسی فرکشنال و  لیزر فرکشنال CO2 بهترین روش هایی هستند که جای زخم های باقی مانده جوش بر روی پوست را به خوبی و با نهایت دقت حذف خواهند کرد.

در لیزر درمانی از یکسری پالس های کوتاه برای اینکه امکان دسترسی به لایه های زیرین پوستی وجود داشته باشد استفاده می شود تا ساختار پوست درمان شود و به مدد آن جای جوش ها رفع شود. در واقع هنگامی که کار اصلی انجام می شود و لایه های مورد نظر تحت درمان قرار می گیرند خود به خود طی فرآیند طبیعی بدن قسمت های قدیمی و آسیب دیده پوست پاکسازی می شوند و لایه های جدید ساخته می شوند.

لیزردرمانی جوش صورت

لیزر با بی حسی های موضعی انجام می شود. قبل از شروع کار ابتدا صورت فرد کاملا تمیز شده و همچنین محافظ چشم در اختیار وی قرار داده خواهد شد. پس از ایجاد بی حسی از پرتو های کنترل شده لیزر برای بازسازی استفاده خواهد شد.

روش رادیو فرکوئنسی فرکشنال که عمق درمان پوست در آن به حدود ۳٫۵ میلی متر خواهد رسید، مزیت لیفتینگ و جوانسازی پوست را نیز با خود به همراه دارد.

در روش لیزر فرکشنال CO2 عمق درمان کمتر است و به حدود ۱٫۵ میلی متر می رسد. این روش نیز پس از درمان، پوستی صاف و روشن را برای فرد به وجود خواهد آورد و در مقایسه با سایر روش ها مقرون به صرفه تر می باشد.

مزیت های لیزردرمانی جوش

لیزر درمانی جوش به چند جلسه درمانی نیاز دارد که طی  هر جلسه بهبودی بیشتری حاصل می شود. زمان هر جلسه نهایتا ممکن است تا یک ساعت به طول بینجامد. این روش هیچ نیازی به پانسمان ندارد و مانند عمل جراحی پس از آن نیازی به استراحت ندارد و فرد به راحتی می تواند تمام کار های شخصی خود را انجام دهد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *