فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  لاغری موضعی با کربوکسی تراپی چربی شکم

  مزایای کربوکسی تراپی برای لاغری
  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 814 بازدید

  لاغری موضعی با کربوکسی تراپی چربی شکم

  بهترین روشهای لاغری موضعی

  همانطور که میدانید امروزه داشتن اندامی زیبا و متناسب به یکی از دغدغه های خانم ها و حتی آقایان تبدیل شده است و هرکدام از آنها به روش های مختلف در تلاش برای رسیدن به هدف مورد نظر خود هستند. در این رابطه باید بگوییم که روش های بسیار زیادی وجود دارد اما تاکنون در رابطه با کربوکسی تراپی چربی شکم نکاتی را شنیده اید؟ در این رابطه باید بگوییم که پزشکان آن را بی خطرترین روش لاغری می دانند زیرا در آن تنها با تزریق گاز co2 سعی افزایش گردش خون بدن دارند تا فعالیت های بدن سرعت بیشتری برای فعالیت به خود بگیرند و افراد را به نتیجه دلخواه برسانند.

  حذف چربی شکم با کربوکسی تراپی

  حذف چربی شکم با کربوکسی تراپی

  مزایای کربوکسی تراپی برای لاغری

  وقتی افراد تصمیم میگیرند که از روش کربوکسی تراپی چربی شکم برای رسیدن به نتیجه دلخواه و اندامی ایده آل استفاده کنند باید در رابطه با آن نسبت به تمامی نکاتی که وجود دارد اگاهی های لازم را بدست آورند. در واقع تا زمانی که نسبت به مزایای روشی آگاهی نداشته باشید مسلما انجام دادن آن غیرممکن است. اگر بخواهیم به مزایای کربوکسی تراپی اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

  • سلولیت های بدن را بهبود می دهد.
  • چربی های بدن را با توجه به شکل های ناحیه ای مورد هدف خود قرار می دهد.
  • به هیچگونه عمل جراحی و بیهوشی نیاز ندارد.
  • بر روی تمامی پوست ها نتایج قابل قبولی را ارائه داده است.
  کربوکسی تراپی چربی شکم

  کربوکسی تراپی چربی شکم

  هزینه کربوکسی تراپی چربی شکم

  پس از اینکه نسبت به مزایا و چگونگی انجام کربوکسی تراپی شکم آگاهی کاملی پیدا کردید مهم ترین نکته ای که در این رابطه وجود دارد و باعث می شود که افراد به سمت انجام آن کشیده شوند هزینه های مربوط به آن می باشد. در واقع تا زمانی که هزینه های آن با بودجه هماهنگی نداشته باشد انجام آن غیرممکن است. در این رابطه باید بگوییم که هزینه ها معمولا به عوامل مختلفی از جمله هزینه های مربوط به پزشک، هزینه های کلینیک، پرسنل، تجهیزات و.. بستگی دارد. دقت داشته باشید پزشک مربوطه شما هر چقدر در انجام این عمل توانایی، مهارت و تجربه و دانش بیشتری داشته باشد مطمئنا هزینه بیشتری را دریافت خواهد کرد.

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *