فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قیمت کاشت مو در بهترین کلینیک ها

  هزینه کاشت مو
  • 20 فوریه 2019
  • بدون نظر
  • 6782 بازدید

  قیمت کاشت مو در بهترین کلینیک ها

  اگر موهای کم پشتی دارید که با درمان های خانگی و پزشکی نتوانسته اید به هدفتون برسید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم کاشت مو را امتحان کنید و با نارضایتی و کم موی خود خداحافظی کنید.

  شایدنیاز باشد اطلاعاتی کلی در باره همه مسائل این عمل را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین روش و همچنین قیمت کاشت مو را که یکی از مهم ترین آیتم ها است، بررسی کنید.

  کاشت مو روش قطعی درمان موهای از دست رفته می باشد. این عمل از دسته عمل های زیبایی به حساب می آید و اکثر بیمه های کشور تعهدی نسبت به پرداخت هزینه کاشت مو ندارند.

  تعداد زیادی از مردان جوان که به اخیراً دچار ریزش مو شده‌اند به دام کلینیک‌های سودجو و غیرحرفه‌ای افتاده اند و کاشت مویی انجام می‌دهند که به هیچ وجه پایدار نیست. مردان زیر ۲۵ سال باید قبل از عمل کاشت مو ، روش‌های دیگر درمان ریزش مو را امتحان کنند و تا زمان تثبیت شدن الگوی ریزش، صبور باشند. در غیر این صورت امکان ریزش موهای کاشته شده زیاد است.

  هزینه کاشت مو

  کاشت مو به چه صورت است؟

  در این قسمت قصد داریم به صورت خلاصه اطلاعاتی در باره روند کاشت مو را به تفسیر بکشیم. این تکنولژی گسترده برای افرادی مناسب است که ریزش موی شدید دارند و این ریزش به صورت موقت نیست و همچنین افرادی که از تاسی سر رنج می برند، بسیار مناسب است.

  فرد کاندید شده باید بخشی از موهای آن از سلامت کافی برخوردار باشد یعنی داری موهای محکم تر و بانک مو باشد. که از قسمت سالم بتوان موهای را استخراج و به قسمت مورد نیاز انتقال دهیم.

  کاشت مو طبیعی به روش برداشتن ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت (اکثراً پشت سر) و کاشتن آن موهای برداشته شده در قسمت‌های کم پشت را، ساده‌ترین و نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش رشد مو معرفی کرد. روشی که در طول چندین سال در حرفه ی پزشکی، متدهای جدیدی برای بهبود و اثر گذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است.

  عمل کاشت مو ، عملی بدون نیاز به بیهوشی است که این امر مزیت‌های بسیاری را برای مراجعین به دنبال خواهد داشت. در واقع  بیشترین محبوبیت کاشت مو، به علت عدم بیهوشی و عدم مواجه شدن با عوارض ناشی از آن می باشد.

  قیمت-کاشت-مو-در-بهترین-کلینیک-ها

  کاشت مو به چند روش موجود می باشد؟

  شاید تصور این را داشته باشید که کاشت مو فقط برشی از پشت سر ایجاد می شود و مو را انتقال می‌دهد. اما این تصور کاملا اشتباه است که فقط همین یک مورد در این تکنولژی موجود باشد.

  با توجه به نیاز افراد جامعه این علم هر روز رو به پیشرفت می باشد. به طوری که در چند سال اخیر حداقل ۴ روش کاشت مو تعریف شده و اجرا می شود. این روش ها شامل : کاشت مو به روش FUT ،کاشت مو به روش FUE ، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو به روش SUT است که هر کدام از آن ها به روش های خاصی انجام می شود و دارای معایب و محاسن خاص خود هستند.

  کلینیک ایران نوین از چه روشی استفاده میکند؟

  این مجموعه بسیار قدر با داشتن کادری مجرب و متخصص در ازمینه کاشت مو در حال حاضر از جدید ترین نوع کاشت مو در دنیا استفاده میکند که به این مظور روش های قدیمی تر و یا مسوخ شده نیز تا حدودی و به خواست فرد در این کلینیک انجام می شود.

  اما در کل افراد به فکر کاشت موی بدون ضخم و اسکار هستند. لازم به ذکر است قیمت کاشت مو  در هر کدام از این روش ها متفاوت است.

  قیمت کاشت مو در بهترین کلینیک ها

  با توجه به نیاز فرد  به تعداد تارهای مو و همچنین نوع انتخابی کاشت مو و انتخاب یک سری شرایط های دیگر موجب تغییر هزینه کاشت مو می شود. که برای  هر فرد این مبلغ متفاوت می باشد. اما کارشناسان و پزشکان کاشت مو و متخصصین کلینیک ایران نوین برای مشاوره به فرد به صورت کاملا رایگان در حال خدمت رسانی هستند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *