فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

قیمت کاشت مو به روش اف ای تی

هزینه کاشت مو به روش اف ای تی
  • ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 5328 بازدید

قیمت کاشت مو به روش اف ای تی

کاشت مو چیست؟

پیوند مو یا کاشت مو روش ای است که در آن یک جراح پلاستیک پوست اقدام به انتقال مو از ناحیه سر که دارای تارهای سالم و محکم است به قسمتهای که نیاز دارد. که معمولا این عمل از پشت یا سمت سر به جلو یا بالای سر حرکت داده میشود. لازم به گفتن است که پیوند مو معمولا در یک دفتر پزشکی تحت بیهوشی موضعی رخ می دهد. اما قیمت کاشت مو یکی از عوامل مهم میباشد که فرد بر اساس آن تصمیم گیری نهایی را انجام میدهد. در ادامه همراه ما باشید تا با سوالهای از جمله علت ریزش مو چیست ؟ درمان ریزش مو چگونه است ؟ هزینه کاشت مو چقدر است پاسخ داده شود.

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

علت کم شدن موی سر چیست؟

طاسی به شکل الگوی مردانه ، مسئول اصلی ریزش مو است.که به عواملی چون ژنتیک مربوط میشود اما در کنار آن مواردی دیگر موجود بوده از جمله :
رژیم غذایی
فشار
بیماری
عدم تعادل هورمونی
داروهای مصرفی

آیا انواع مختلف کاشت مو موجود بوده ؟

در جواب این سوال باید گفت خوشبختانه روشهای مختلفی برای این درمان موجود بوده که هر روز در حال پیشرفت میباشد. انواع آن شامل fut – fit – sut -fue هر کدام از این روشها با دیگر متفاوت است و از نظر روش عمل و مسائل جانبی مانند عوارض بعد از عمل تقسیم بندی میشود. در این میان روش اف ای تی میتواند یکی از انتخابهای فرد باشد. همچنین قیمت کاشت مو به روش اف ای تی یکی از بحثهای اصلی فرد برای این هدف میباشد.

قیمت کاشت مو به روش اف یو تیکاشت مو به روش اف ای تی یکی از بهترین نوع عمل پیوند مو است چرا که در آن جای برش سر و یا ضخم  وجود ندارد. و از بهترین مزیتهای آن همین مسائله است ، وجود برش در پشت سر در دیگر روشها خود نیازمند مراقبتهای خاص بوده در حالی که  طول در مان در این نوع بسیار کوتاه بوده و فرد بعد از کاشت همان روز میتواند به کارهای روزانه خود پردازد.

قیمت کاشت مو به روش اف ای تی

همانطور که در بالا اشاره شد. هر روش کاشت مو با دیگری متفاوت است ، در نتیجه قیمت کاشت مو نیز در هر کدام فرق میکند. هما در روش اف ای تی به دلیل اینکه این نوع یکی از جدید ترینها است و چون روش آن غیر تهاجمی است بسیار ارزشمند بوده و در باره هزینه عمل نیز میتوان گفت در یک جلسه با کارشناس های کلینیک ایران نوین مشاوره رایگان داشته باشید تا آنها همراه با پزشک متخصص به شما بگویند چند تار مو نیاز ذارید و اینکه چقدر هزینه کاشت مو میشود.

 


قیمت کاشت مو به روشهای مختلف در ایران

قیمت کاشت مو به روش مدرن

قیمت کاشت مو در کلینیکهای ارزان

قیمت کاشت مو بهترین کلینیک

قیمت کاشت مو برای زنان چند است


هزینه کاشت مو در روشهای مختلف به چه صورت است

کمترین هزینه کاشت مو در کلینیک های غرب تهران

هزینه کاشت مو شعبات کلینیک ایران نوین

هزینه کاشت مو به روش اف ای تی

هزینه کاشت مو کلینیک ایران نوین


کاشت مو برای زنان باردار انجام میشود؟

کاشت مو با هزینه بسیار کم

کاشت مو خوب چند است

کاشت مو به روش اف ای تی

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *