فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قیمت کاشت موی طبیعی

  قیمت کاشت موی طبیعی
  • 18 فوریه 2019
  • بدون نظر
  • 3556 بازدید

  قیمت کاشت موی طبیعی

  مو یکی از اصلی ترین شاخص های زیبایی در صورت هر فردی محسوب می شود. داشتن موهای زیبا و پر پشت و خوش حالت می تواند باعث اعتماد به نفس زیادی در اشخاص شود.داشتن موهای زیبا با احساس خوبی از جوانی همراه است.

  در اکثر مواقع حتی وجود موهای پرپشت و خوش حالت سن و سال افراد را از میزان واقعی کمتر نشان می دهد؛ از این رو است که بسیاری از افراد داشتن چنین مو هایی را برای خود آرزو می دانند و در صدد هستند تا به این رویا دست پیدا کنند.

  زنان با داشتن موهای خوب می توانند جذابیتی بیشتر داشته باشند. و همچنین مردان با موهای سالم و پرپشت می توانند با احساس بهتری در زندگی روزمره  باشند. اما  گاهی اوقات به دلایلی افراد دوچار کم موی می شوند در این حالت کاشت مو می تواند بهترین گزینه بعد از انجام ترمیم و یا تقویت باشد. اما قیمت کاشت مو می تواند عاملی باشد که افراد به این نوع عمل رجوع نکنند.

  به طور کلی هزینه کاشت مو بر اساس تعداد گرافت های کاشته شده محاسبه می گردد که در افراد و کلینیک های زیبایی مختلف تفاوت دارد.

  هزینه کاشت موی طبیعی

  کاشت موی طبیعی

  در شرایط هایی که افراد خود را برای انجام عمل کاشت مو آماده می کنند شاید به این سوال بربخورند که آیا این موهای که قرار به کاشت در سر می باشد، طبیعی است یا خیر؟

  در جواب می توانیم چنین توضیح داد که کاشت مو به صورت طبیعی بوده و فرد می تواند با خیال راحت برای انجام این عمل آماده شود. اما قیمت کاشت موی طبیعی برای هر فرد متفاوت است.

  چرا که هر کاندید مقدار موی مورد نیازش با دیگری فرق می کند و اینکه به دلیل داشتن تنوع کاشت مو نیز در این کلینیک، یکی دیگر از آیتم های می تواند باشد که فاکتور قیمت کاشت مو را در بر گیرد.

  کاشت مو با جراحی به دلیل عوارض و سختی هایی که به دنبال دارد هزینه های بالاتری نیز بر مشتری ایجاد می کند. به دلیل حساسیت و دقتی که در هنگام برداشتن دسته های فولیکولی از باریکه برداشته شده از پشت سر اعمال می گردد، این روش از شیوه های پر هزینه در زمینه کاشت مو به حساب می آید.

  هزینه کاشت مو

  قیمت کاشت موی طبیعی

  همانطور که اشاره شد هزینه کاشت مو می تواند بر اساس مختلف، متفاوت باشد. اما کلینیک کاشت مو ایران نوین به دلیلی داشتن سابقه کاری بسیار قوی در زمینه های مختلف از جمله کاشت مو و خدمات مو توانسته خود را بسیار مطرح کند.

  شاید بتوان به جرات گفت جزء اولین و بهترین کلینیک های کاشت مو ایران در نظر گرفت شده است. که با ارائه بهترین خدمات با تضمین و همچنین وجود متبحرترین پزشک کاشت مو ایران در زمینه کاشت و زیبایی در این مجموعه می تواند عواملی برای تعین قیمت کاشت موی طبیعی  باشد.

  اما با تمام این تفاسیر اگر به دنبال هزینه کاشت مو هستید تا بتوانید به هدف خود که کاشت مو می باشد اثربخشی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم به یکی از شعبات کلینیک ایران نوین مراجعه کرده و با پزشک متخصص کاشت مو مشاوره به صورت کاملا رایگان داشته باشید.

  در این ویزت به شما گفته میشود چند تار مو نیازمند هستید و اینکه روشهای و انواع کاشت مو را با تمام مزایا و معایب توضیح میدهند. که شما با توجه به شرایط خود یکی از این روشها را انتخاب میکنید. در نتیجه هزینه کاشت موی طبیعی را براآورد میکنید و اقدامات لازم را انجام میدهید.

   


  مطالب مرتبط با قیمت کاشت موی طبیعی :

  قیمت کاشت مو به روش fut

  قیمت کاشت مو به روش sut

  قیمت کاشت مو به روش fue

  قیمت کاشت مو به روش fit

  قیمت کاشت هر تار مو

  قیمت کاشت موی سر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *