فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو
  • 9 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2286 بازدید

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران

  اگر در بازوی خود به چربی موضعی مقاوم به ورزش و رژیم غذایی دچار هستید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا هزینه لیپوساکشن بازو مورد بررسی قرار گیرد .

  در روش عمل لیپوساکشن ، به کمک یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی به نام کانولا ، بافت چربی از نقاط مختلف بدن به بیرون کشیده می شود ، در واقع عمل لیپوساکشن ، عمل کشیدن چربی‌های نامطلوب توسط دستگاه مکنده از طریق سوراخ‌های کوچک و بدون برش جراحی می باشد که امکان حذف چربی های انباشته شده بدن را طی یک جلسه ممکن می سازد .

  لیپوساکشن بازو

  لیپوساکشن بازو

  با توجه به ژنتیک خاص بدن هر فرد ، در برخی افراد چربی زیادی در ناحیه ی بازو انباشته می شود به طوری که بازو حالت شل و آویزان خواهد داشت که با کمک عمل لیپوساکشن می توان چربی این ناحیه از بدن را کاهش داد .

  از بین بردن چربی ناحیه بازو تحت بیحسی موضعی انجام می شود و برش های 2 الی 3 میلی متری برای تخلیه چربی از بازو در جایی ایجاد می شوند که کمترین دید را دارند .

  با حذف چربی ناحیه بازو از طریق لیپوساکشن بازو ، ضمن ایجاد ظاهر زیباتر برای این ناحیه ، مشکل پوشیدن لباس هایی با آستین های مناسب نیز امکان پذیر خواهد بود و فرد از این نظر راحت تر خواهد بود

  پس از تخلیه چربی ها به کمک عمل لیپوساکشن ، دیگر شاهد بازگشت مجدد چربی ها نخواهیم بود اما این به این معنی نیست که در اثر افزایش وزن فرد ، بازو دچار چربی انباشته شده نخواهد شد ، لذا ضمن با رعایت رژیم غذایی مناسب ، باید حرکات ورزشی مخصوص ناحیه ی بازو را انجام داد تا چربی های این ناحیه را سوزاند .

  عکس قبل و بعد از لیپوساکشن بازو

  عکس قبل و بعد از لیپوساکشن بازو

  هزینه لیپوساکشن بازو

  هزینه لیپوساکشن بازو با توجه به وسعت ناحیه بازو ، دستمزد پزشک متخصص ، هزینه مرکز جراحی قیمت گن پس از جراحی و هزینه آزمایش ها تعیین می شود .

  در مراکز و کلینیک های زیبایی هزینه ی لیپوساکشن بازو با قیمت های متفاوتی برای یک بیمار انجام می شود ، زیرا قانون خاصی در رابطه با قیمت عمل های زیبایی وجود نداشته و هر مرکز خود تعیین کننده ی هزینه ی عمل می باشد .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *