فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قیمت و هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

  جراحی افتادگی پوست
  • 15 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 3608 بازدید

  قیمت و هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

  در اثر عوامل مختلفی ، چربی زیر پوست افزایش یافته و عضلات زیر پوست صورت دچار افتادگی خواهد شد ، جهت درمان افتادگی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک، می توان از لیزر استفاده کرد ، این روش غیر جراحی به طور موثری موجب درمان افتادگی پوست خواهد شد ، از این رو در این مقاله ، هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  جراحی افتادگی پوست

  در رابطه با ترمیم افتادگی پوست با لیزر می توان عنوان نمود که بهترین سن برای انجام عمل زیبایی رفع افتادگی پوست با لیزر ، 40 الی 60 سالگی می باشد ، در اثر تابش لیزر به سطح پوست و گرم شدن لایه ی درم ، تولید کلاژن و الاستین افزایش می یابد ، در نتیجه ترمیم افتادگی پوست و بازسازی آن توسط سلول های پوستی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد .

  لیزر کردن پوست صورت علاوه بر رفع افتادگی پوست موجب کاهش چروک و خطوط ریز پوست خواهد شد ،این روش بدون نیاز به بخیه و ایجاد زخم و تنها با تابش اشعه ی لیزر به پوست صورت انجام می شود .

  در اثر جوانسازی پوست و رفع افتادگی آن ، چهره ی فرد 10 سال جوانتر خواهد شد .

  درمان افتادگی پوست صورت با لیزر با ایجاد بی حسی موضعی صورت می پذیرد ، جهت لیفت پوست لیزر می توان از لیزر CO2 اربیوم و لیزر فرکشنال استفاده کرد .

  جراحی افتادگی پوست

  استفاده از لیزر موجب از بین بردن چربی پوست ، جای زخم و ماه گرفتگی نیز خواهد شد .

  استفاده از لیزر فرکشنال جهت رفع افتادگی پوست ،  باعث جوانسازی پوست خواهد شد که از مزایای این روش ، می توان به عدم التهاب و سوزش پوست پس از جلسه ی لیزر درمانی اشاره کرد.

  عوارضی نظیر ؛ سوزش ، خارش و ورم حاصل  از لیزر پوست موقتی بوده و برطرف خواهد شد .

  درمان افتادگی پوست با لیزر دوره ی نقاهت ندارد و نیازی به استراحت مطلق پس لیزر درمانی نخواهد بود .

  با توجه به نوع لیزر ، در برخی افراد جهت لیفت پوست صورت و رفع افتادگی آن به 6 جلسه درمان با فاصله ی 3 هفته نیاز خواهد بود  .

  هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

  هزینه ی جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر؛  با توجه به ناحیه درمان ، تعداد جلسات درمانی ، نوع لیزر ، میزان افتادگی و چین و چروک ها تعیین می شود .

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *