فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت و هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران

قیمت لیفت آندوسکوپی ابرو
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 2670 بازدید
[تعداد: 8    میانگین: 2/5]

قیمت و هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران

عمل زیبایی لیفت آندوسکوپی ابرو یک روش بسیار موثر جهت لیفت ابرو می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علائم افتادگی ابرو

افتادگی پوست صورت ، موجب افتادگی ابروها و پیشانی می شود ، وجود چندین چین افقی در پیشانی و چروک عمودی بین ابروها ، ابروهایی که پایین آمده اند و باعث ایجاد ظاهر پوست اضافه روی پلک ها می شوند و ابروهایی که صاف هستند یا به سمت پایین و بیرون شیب برداشته اند از نشانه های افتادگی ابرو و ناحیه ی پیشانی هستند که لازم است عمل لیفت آندوسکوپی ابرو انجام شود .

لیفت ابرو به روش آندوسکوپی

لیفت آندوسکوپی ابرو

در عمل لیفت آندوسکوپی ابرو ، جراح پلاستیک با ایجاد برش هایی کوچک به اندازه ی ۲ الی ۳ سانتی متر در قسمت رویش موها ، ابزار آندوسکوپی را بع زیر پوست می فرستد (آندوسکوپی یک دوربین بسیار حساس و کوچک است که در انتهای یک سیم فنری قرار دارد) ، سپس با استفاده از ابزارهای خاص ، صورت لفت شده و ابروها را به سمت بالا کشیده می شود ، در برخی موارد ، پزشک با استفاده از ابزارهای خاص، بافت یا عضلات شل شده و اضافی را از بین می برد تا نتایج بهتری حاصل گردد ، در نهایت به بخیه کردن محل برش ها اقدام می کند تا بدین ترتیب ابروها به اندازه ی کافی بالا کشیده شده و فرد ظاهر جوان تر و زیباتری پیدا کند .

افرادی با ابروهای افتاده ،صاف شد ه با شیب رو به بیرون ، چروک روی پیشانی و پوست اضافی منطقه ابرو که روی پلک قرار گرفته ، کاندید مناسب لیفت آندوسکوپی ابرو هستند که پس از بررسی فرد توسط پزشک متخصص کاندید مناسب بودن فرد برای این عمل زیبایی مشخص خواهد شد .

لیفت آندوسکوپی ابرو

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو به میزان افتادگی ابرو و مشکلات ناحیه ی پیشانی و دستمزد پزشک جراح بستگی دارد که در کلینیک های زیبایی شاهد قیمت های متفاوت برای این عمل زیبایی هستیم .

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو، مانند دیگر عمل های زیبایی ، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *